Zoner Photo Studio X

Zoner Photo Studio X İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm19.1806.2.74
Dosya Boyutu91,9 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi8 Şubat 2020
Binance

Zoner Photo Studio X v19.1806.2.74 İndirZoner Photo Studio X 19, büyük görüntü koleksiyonlarını yönetmek ve bir dizi gelişmiş araç kullanarak görüntüleri düzenlemek için kullanılabilecek kullanışlı bir programdır. Fotoğrafları bağlı kameralardan içe aktarabilirsiniz. Zoner Photo Studio X 19, özelliklerinden en iyi şekilde yararlanıp yararlanamayacağınıza dair bir fikir edinmenizi sağlayacak çok iyi organize edilmiş bir arayüze sahip. Ayrıca için programı çalıştırdığınızda ilk olarak karşınıza çıkan bir öğreticisi vardır. Anahtar işlevlerine kısa sürede alışacağınıza eminim. Zoner Photo Studio X 19, çeşitli görüntü kataloglarıyla çalışmanıza ve çok sayıda dosya koleksiyonu ile renkli etiketler ekleyebilmenize yarar. Aynı zamanda bir fotoğraf düzenlemesi sırasında ortaya çıkabilecek tüm artık görselleri temizlemenizi sağlar. Aramaları gerçekleştirebilir ve öğeleri tercihlerinize göre ekleyebilir veya çıkarabilirsiniz. Ayrıca, fotoğrafı düzenlemeden önce görüntü kalitesini yükseltme özgürlüğü sunan bir Geliştirme modülüne de sahip. Zoner Photo Studio X 19 ayrıca görüntüleri JOG, PNG, BMP ve TCX vb. farklı dosya formatlarına dönüştürmenizi sağlar. Birden fazla fotoğrafı işlemenin yanı sıra düzenleme için toplu işlemeyi de destekler. Sonuç olarak Zoner Photo Studio X 19.1711.2. 48 görüntüleri yönetmek ve düzenlemek için kullanışlı bir programdır.
Diğer fotoğraf programları için Grafik Tasarım kategorimizi inceleyin.

Zoner Photo Studio X 19 Özellikleri: (Aşağıda, ücretsiz indirme sonrasında karşılaşacağınız bazı göze çarpan özellikler vardır.)

  • Görüntüleri yönetmek ve düzenlemek için kullanılabilecek kullanışlı bir programdır.
  • Bir dizi gelişmiş araçlar içerir.
  • Bağlı kameralardan fotoğrafları içe aktarabilir.
  • Çok iyi organize edilmiş bir düzeni vardır.
  • Görüntü kalitesini artırma özgürlüğünü sunan bir Geliştirme modülüne sahiptir.
  • Görüntüleri JOG, PNG, BMP ve TCX vb. İçeren çeşitli farklı dosya biçimlerine dönüştürmenizi sağlar.
  • Birden fazla fotoğraf düzenleme ve işleme için toplu işlemeyi destekler.

Zoner Photo Studio X 19 Sistem Gereksinimleri: (Bu fotoğraf düzenleme programını ücretsiz indirme başlamadan önce, PC’nizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 2 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 350 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya daha üstü.