Yumi Multiboot

Yumi Multiboot İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm2.0.5.8
Dosya Boyutu1,67 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi26 Ocak 2020
Binance

Yumi Multiboot USB Oluşturucu İndirYUMI Multiboot USB Creator, birden çok işletim sistemi içeren çoklu Multiboot USB‘leri oluşturmak için kullanılabilecek hafif ve portable bir uygulamadır. Ayrıca, antivirüs araçları ve klonlama diskleri‘ni de içerir. YUMI Multiboot USB Creator, kullanımı çok basit olmasına rağmen, sadece ileri düzeydeki kullanıcıların kullanması öneriliyor. YUMI Multiboot USB Creator, portable bir uygulamadır ve sisteminize kurmanıza gerek yoktur. Tek yapmanız gereken dosyaları sabit sürücüye bırakmak ve çalıştırmaktır. Herhangi bir sistemde kullanabilmeniz için herhangi bir USB sürücüye veya harici sürücüye de kaydedebilirsiniz. Kontrol etmek için gerekli olan, program sisteminizden kaldırıldıktan sonra sisteminizde Windows kayıt defteri kalmamasıdır bu yüzden portable programlar daha avantajlıdır. YUMI Multiboot USB Creator kullanıcı arayüzü çok basit bir yapıya sahiptir ve kullanıcılar kolayca kullanabilirler. Tek yapmanız gereken USB sürücüsünü seçmek ve ardından sağlanan uzun listeden Linux işletim sistemini seçmektir. Ayrıca virüsleri ortadan kaldırmak için kullanılabilecek antivirüs yardımcı programları da ekleyebilirsiniz. Sonuç olarak YUMI Multiboot USB Creator, birden çok işletim sistemi kurmak için kullanılabilecek çok verimli bir araçtır.
Diğer Disk Araçları için tıklayın.

NOT: Windows kurmak istiyorsanız bu program yerine size kesinlikle Rufus programını öneririm. Rufus indirmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıyı takip edin.
RUFUS İndir

Yumi Multiboot USB Creator Özellikleri:

  • Hafif ve taşınabilir programdır.
  • Oluşturulan USB bellekte Virüs taraması da yapar.
  • Disk klonlama araçları da bu programda mevcuttur.
  • Program portable’dir sisteminize kurmanıza gerek yok.
  • 1,67 MB gibi küçük bir yer kaplar ve sisteminizi yorması imkansızdır.
  • Harici sürücülere veya USB’lere kaydedebilir.
  • Basit bir arayüze sahiptir.
  • Diğer programlara göre birden çok işletim sistemini aynı anda kurabilirsiniz.
  • Birden fazla Linux işletim sistemini aynı anda kurabilir.

Sistem Gereksinimleri: (USB Creator ücretsiz indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Bellek (RAM): 512MB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 100MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya daha üstü.