Wondershare Recoverit Video Repair

Wondershare Recoverit Video Repair İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv1.1.1.10
Dosya Boyutu42,4 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi29 Mart 2020
Binance

Wondershare Recoverit Video RepairWondershare Recoverit Video Repair, kullanıcıların bozuk, hasarlı ve yanlış biçimlendirilmiş videolarını onarmak için tasarlanmış etkileyici bir programdır. Program, MP4, MKV, 3DP, AVI, FLV, M4V ve daha pek çok video formatı için geniş bir desteğe sahiptir. Kayıt, dosya aktarımı sırasında veya diğer düzenleme işlerini gerçekleştirirken videolarını bozanlar için büyük bir destek sağlar. Dilerseniz Wondershare‘in video dönüştürme programı olan Wondershare UniConverter‘ı da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Wondershare Recoverit Video Repair, GoPro, DJI Drones, Dashcam ve diğer birçok popüler kameralardan kaydedilen görüntüleri de destekler. SD, HD ve hatta 4K gibi herhangi bir videoyu kare hızı vb. farketmeksizin onarabilir. Tüm onarım işleminden sonra program, kullanıcıların dışa aktarmadan veya kaydetmeden önce görüntüleri önizleyebilecekleri bir önizleme paneli sunar. Recoverit Video Repair ayrıca Windows ve MAC‘i destekler. Diğer video onarma programları için Video kategorimizi inceleyin.

Wondershare Recoverit Video Repair’in Özellikleri: (Wondershare Recoverit Video Repair‘i ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Video dosyalarını onarabilirsiniz.
  • Basit ve kullanımı kolaydır.
  • Çeşitli video formatlarını destekler.
  • GoPro, DJI Drones, Dashcam ve diğer birçok popüler kameralardan kaydedilen görüntüleri de destekler.
  • Önizleme paneline sahiptir.
  • Herhangi bir boyuttaki herhangi bir video dosyasını onarabilirsiniz.
  • Windows ve MAC‘i destekler.
  • Kayıt, dosya aktarımı sırasında veya diğer düzenleme işlerini gerçekleştirirken bozulan videoları onarabilirsiniz.

Wondershare Recoverit Video Repair için Sistem Gereksinimleri: (Wondershare Recoverit Video Repair‘i ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10.
Bellek (RAM): 512 MB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 50 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Çift Çekirdekli işlemci veya üzeri.