Wondershare Recoverit Ultimate 2019

Wondershare Recoverit Ultimate 2019 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv8.0.4.3
Dosya Boyutu68,3 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi16 Ocak 2020
Binance

Wondershare Recoverit Ultimate 2019 İndirWondershare Recoverit Ultimate 2019, kayıp verilerinizi kurtarmak için kullanışlı bir programdır. Hem Mac hem de Windows işletim sisteminde mevcuttur. Bu program wondershare tarafından kaybedilen veri hedeflerini kurtarmak için tasarlandı ve geliştirildi. Sisteminizden veya geri dönüşüm kutusundan silindikten sonra verilerinizi kurtarabilirsiniz. Dilerseniz diğer bir veri kurtarma programı olan Wise Data Recovery‘i de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Wondershare Recoverit Ultimate 2019 verilerinizi ve aynı zamanda programların kayıtlarını ve anahtarlarını da kurtarabilir. Aygıtı taramak için farklı modlara sahiptir. Görüntüleri, dosyaları, videoları ve 550 farklı dosya türünü kurtarabilir. HDD, Flash Sürücü, SSD, Kamera Kartı, SD Kart ve ayrıca harici sabit sürücüleri destekler. Daha önce de belirttiğimiz gibi detaylı kurtarma için derin bir tarama, kayıp bölüm kurtarma, ham kurtarma gibi çeşitli kurtarma modlarını içeren farklı tarama modlarına sahiptir. Daha iyi performans ve kararlılık için ömür boyu ücretsiz güncelleme sunar. Sezgisel kullanıcı arayüzü ve net navigasyon ile hızlı bir kurulum süreci var. Diğer veri kurtarma programları için Disk Araçları kategorimizi inceleyin.

Wondershare Recoverit Ultimate 2019’un Özellikleri: (Wondershare Recoverit Ultimate 2019‘u ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Dosyaları ve önemli verilerinizi kolayca kurtarabilirsiniz.
  • Kurtarma için farklı dosya desteklerine sahiptir.
  • HDD, SSD, SD Kart ve diğer birkaç sürücüyü kurtarabilir.
  • Farklı kurtarma ve tarama modlarına sahiptir.
  • Sezgisel bir kullanıcı arayüzü ile hızlı bir kurulum sürecü var.
  • Kayıt girdileri ve anahtarları kurtarabilirsiniz.
  • Silme veya geri dönüşüm kutusu dosyalarını da kurtarabilirsiniz.

Wondershare Recoverit Ultimate 2019 için Sistem Gereksinimleri: (Wondershare Recoverit Ultimate 2019‘u ücretsiz olarak indirmeye başlamdan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10.
Bellek (RAM): 512 MB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 80 MB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Dual Core işlemci veya üzeri.