Wondershare MirrorGo 2019

Wondershare MirrorGo 2019 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv1.9.0
Dosya Boyutu30.3 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi17 Ocak 2020
Binance

Wondershare MirrorGo 2019 İndirWondershare MirrorGo 2019, bilgisayarınızdan cep telefonunuzun tamamını kontrol etmenizi sağlayacak etkileyici bir programdır. Artık sosyal yaşamımızın büyük kısmı dijital ortamda geçiyor bu programla tüm mobil cihazlarınızı bilgisayardan kolayca kontrol edebilir ve işlerinizi yaparken zaman kazanabilirsiniz. Mobil oyunları doğrudan bilgisayar ekranınızda fare ve klavyelerle kontrol ederek oynayarak rakiplerinizden bir adım önde olabilirsiniz. Diğer bir Wondershare programı olan Wondershare Recoverit Ultimate 2019‘u da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Wondershare MirrorGo 2019 ile telefonunuzdaki tüm mesaj ve bildirimler bilgisayar ekranınızda belirir ve böylece bir tanesini bile kaçırmazsınız. Tüm bunların yanında klavyenizdeki tuşları kullanarak SMS‘in yanı sıra WhatsApp mesajlarını da kolayca ve anında yanıtlayabilirsiniz. Ayrıca PC‘nizden Android cihazınıza dosya aktarmanıza da olanak sağlar. Tek yapmanız gereken, bilgisayarınızdaki dosyaları MirrorGo Cep Telefonu Arayüzüne sürükleyip bırakmak. Sonuç olarak Wondershare MirrorGo 2019, bilgisayarınızdan cep telefonunuzu kontrol etmenizi sağlayan etkileyici bir programdır. Diğer Wondershare programları için Oyun Programları kategorimizi inceleyin.

Wondershare MirrorGo 2019 Özellikleri: (Aşağıda, Wondershare MirrorGo ücretsiz indirme işleminden sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikler bulunmaktadır.)

  • Cep telefonunuza, bilgisayarınızdan tam kontrol sahibi olmanızı sağlayan etkileyici bir program.
  • Tek bilgisayardan tüm dijital/sosyal yaşamınızı kolayca kontrol edebilir ve zaman kazanmanın tadını çıkarabilirsiniz.
  • Sürekli olarak telefon-bilgisayar arası geçiş yapmanız gerekmez ve android telefonunuzu tamamiyle bilgisayarınızdan kontrol edebilirsiniz.
  • Fare ve klavyeler ile kontrol ederek mobil oyunları doğrudan bilgisayar ekranından oynamanızı sağlar.
  • Tüm mesajları ve bildirimleri bilgisayar ekranından görüntüleyebilir ve cevap verebilirsiniz.
  • Tüm SMS ve WhatsApp mesajlarınızı kolayca ve anında cevaplayabilirsiniz.
  • Dosyaları PC‘nizden Android cihaza kolayca ve hızlı bir şekilde aktarmanıza izin verir.

Wondershare MirrorGo İçin Sistem Gereksinimleri: (Wondershare MirrorGo ücretsiz indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 512 MB RAM gerekir.
Sabit Disk Alanı: 50 MB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya daha üstü.