Wondershare Filmora 9

Wondershare Filmora 9 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv9.1.4.12
Dosya Boyutu268 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi16 Ocak 2020
Binance

Wondershare Filmora 9 İndirWondershare Filmora 9, filmler oluşturmanızı sağlayacak etkileyici bir programdır. Ayrıca, videoları düzenlemenize, dönüştürmenize ve farklı barındırma sitelerinde paylaşmanıza olanak tanır. Bu program, harika videolar oluşturmak için projelerinize eklenebilecek zengin bir video efektleri, grafik öğeleri, geçişler ve başlıklar kütüphanesi ile donatılmıştır. Dilerseniz diğer bir video düzenleme programı olan CyberLink Director Suite 6‘yı da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Wondershare Filmora 9, farklı formatlardaki video kliplerinı içe aktarmanızı ve daha sonra bunları farklı bir dosya türü olarak diske kaydetmenizi sağlar. Desteklenen formatlar, AVI, MP4 ve WebM vb. Gibi farklı popüler uzantıları içerir. Ses akışlarını HTML5 formatında yalnızca mp3 veya video olarak da dışa aktarabilirsiniz. Bu program, yerel klasörlerden videoları, resimleri ve ses dosyalarını içe aktarmanıza ve mevcut giriş cihazlarını kullanarak multimedyayı kaydetmenize olanak sağlar. Zaman çizelgesine eklendikten sonra her parça ayrı ayrı düzenlenebilir. Görüntüleri ve videoları kırpabilirsiniz, ayrıca videoların süresini kısaltabilirsiniz. Ayrıca ses akışını çıkarabilir ve ayrıca anlık görüntüyü video klibinizden yakalayabilirsiniz. Sonuçta Wondershare Filmora, etkileyici videolar oluşturmak için kullanılabilecek çok güçlü bir programdır. Diğer video düzenleme programları için Video kategorimizi inceleyin.

Wondershare Filmora 9’un Özellikleri: (Wondershare Filmora 9‘u ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Filmler oluşturmanızı sağlayan etkileyici bir programdır.
  • Videoları düzenlemenin yanı sıra dönüştürmenize ve farklı web sitelerinde paylaşmanıza izin verir.
  • Bazı harika videolar oluşturmak için projelerinize eklenebilecek zengin video efektleri, grafik öğeleri, geçişler ve başlıklar kütüphanesi ile donatılmıştır.
  • Farklı formatlardaki video klipleri içe aktarmanızı ve daha sonra bunları farklı bir dosya türü olarak diske kaydetmenizi sağlar.
  • Desteklenen formatlar AVI, MP4 ve WebM vb. Gibi farklı popüler uzantıları içerir.
  • Ses akışlarını HTML5 biçiminde yalnızca mp3 veya video olarak dışa aktarabilirsiniz.
  • Video, resim ve ses dosyalarını yerel klasörlerden içe aktarmanıza ve mevcut giriş cihazlarını kullanarak multimedyayı kaydetmenize olanak sağlar.
  • Zaman çizelgesine eklendikten sonra her parçayı ayrı ayrı düzenleyebilirsiniz.
  • Görüntüleri ve videoları kırpabilir, ayrıca videoların süresini kısaltabilirsiniz.
  • Ses akışını ayırabilir ve anlık görüntüyü video klibinizden yakalayabilirsiniz.

Wondershare Filmora 9 için Sistem Gereksinimleri: (Wondershare Filmora 9‘u ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 512 MB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 300 MB boş alan gerekir.
İşlemci: 1 GHz Intel Pentium işlemci veya üstü.