Wondershare Filmora 2020

Wondershare Filmora 2020 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv9.3.6.2
Dosya Boyutu272,5 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi11 Mart 2020
Binance

Wondershare Filmora 2020 İndirWondershare Filmora 2020, kullanıcıların sayısız amaç için profesyonel video klipler tasarlayabileceği etkileyici bir programdır. Kullanıcıların akıllarındaki düşünceleri hazırlanmasına yardımcı olmak için birden fazla şablon oluşturmalarına izin verir. Hızlı render motoru, kullanıcıların proje klibini kısa bir sürede tasarlamalarına yardımcı olur. Kullanıcılar videoları daha etkileyici ve daha yüksek çözünürlüklü duruma getiren önizleme kalitesini arayüzden kolayca değiştirebilir. Dilerseniz diğer bir video düzenleme programı olan Adobe Prelude CC 2020‘yi de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Wondershare Filmora 2020, kullanıcıların kaliteli tek bir video oluşturmaları için birden fazla videoyu birleştirebilmelerini sağlar. Kullanıcılar yeşil ekran efektlerini kullanarak, videolarına ustaca bir görünüm kazandırabilirler. Diğer video editörlerinde ses karesini düzenlemek biraz zor ama bu programda, ses karesini mükemmel bir şekilde yönetirken, aynı zamanda arka plan gürültüsünü ve çok daha fazlasını kaldırabilirsiniz. Kullanıcılar 4k video desteği ile videolarının her karesiyle kalitelerini kolayca izleyicilerine sunabilirler. Wondershare Filmora 2020 ağır çekimi destekler ve videoyu daha ilginç hale getirebilecek efektler sunar. Diğer video düzenleme programları için Video Düzenleme kategorimizi inceleyin.

Wondershare Filmora 2020’nin Özellikleri: (Wondershare Filmora 2020‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Profesyonelce video tasarlayabilirsiniz.
  • Daha iyi sunum yapmak için birden fazla şablon oluşturabilirsiniz.
  • Yüksek performans ve kararlılık sunar.
  • Basit ve kullanımı kolaydır.
  • Farklı seçenekler ve ayarlara sahiptir.
  • 4K görüntülemeyi destekler.
  • Arka plan gürültüleri ve daha fazlasını kaldırabilirsiniz.

Wondershare Filmora 2020 için Sistem Gereksinimleri: (Wondershare Filmora 2020‘yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10.
Bellek (RAM): 1 GB RAM gerekir.
Sabit Disk Alanı: 300 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Çift Çekirdekli işlemci veya üzeri.