Wondershare AllMyTube 2020

Wondershare AllMyTube 2020 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv7.4.9.2
Dosya Boyutu38,9 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi13 Mayıs 2020
Binance

Wondershare AllMy Tube 2020Wondershare AllMy Tube 2020, YouTube, Vimeo, Dialymotion, AOL, Facebook, Metacafe, Google ve daha pek çok popüler web sitesinden farklı çözünürlüklerdeki videoları dönüştürmek ve indirmek için tasarlanmış etkileyici bir programdır. İndirilen videoları MP4, MOV, WAV, M4A, AVI, WMV, MKV vb. gibi çeşitli formatlara dönüştürebilirsiniz. Bu program, ihtiyacınız olan her şeyi sunan kullanımı kolay ve iyi organize edilmiş bir arayüz ile birlikte gelir. Dilerseniz diğer bir dosya/video indirme programı olan Internet Download Manager‘i de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Wondershare AllMy Tube 2020, URL’leri birincil panele yapıştırma, video seçimini oynatma veya duraklatma, önceki veya sonraki öğeye gitme, ses seviyesini ayarlama, video kliplerinde bir konum arama ve dışa aktarma imkanı sağlayan mükemmel bir programdır. Güçlü video kütüphanesi indirilen videoları otomatik olarak kaydeder ve yerel MP4 ve FLV videolarını dışa aktarmanıza olanak tanır. Daha da ilginç olan, yeni indirdiğiniz ve dönüştürdüğünüz dosyaları mobil cihazınıza göndermek istiyorsanız Wondershare AllMy Tube, aktarma işlemine başlamak için oluşturduğu QR kodunu tarayarak bunu yapmanızı sağlar. İndirilen videoları arkadaşlarınızla paylaşmak isterseniz bunun için kütüphanedeki simgeyi tıklayarak videoları Facebook veya Twitter’da da paylaşabilirsiniz. Diğer dosya/video indirme programları için Video kategorimizi inceleyin.

Wondershare AllMy Tube 2020’nin Özellikleri: (Wondershare AllMy Tube 2020‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • YouTube, Vimeo, Dialymotion, AOL, Facebook, Metacafe, Google ve daha pek çok popüler web sitesinden farklı çözünürlüklerdeki videoları dönüştürmek ve indirmek için tasarlanmış etkileyici bir programdır.
  • İndirilen videoları MP4, MOV, WAV, M4A, AVI, WMV, MKV gibi çeşitli formatlara dönüştürebilirsiniz.
  • Videodan ses çıkarmanıza ve MP3, M4A, AC3, FLAC vb. gibi formatlara dönüştürmenizi sağlar.
  • URL’leri birincil panele yapıştırma, video seçimini oynatma veya duraklatma, önceki veya sonraki öğeye gitme, ses seviyesini ayarlama ve video akışlarında bir konum arama özelliğine sahiptir.
  • İndirilen MP4 ve FLV videolarını otomatik olarak kaydederek kütüphaneye aktarmanızı sağlar.
  • Videoları Facebook ve Twitter’da paylaşabilirsiniz.
  • İndirdiğiniz ve dönüştürdüğünüz videoları mobil cihazınıza QR kodu ile aktarabilirsiniz.

Wondershare AllMy Tube 2020 için Sistem Gereksinimleri: (Wondershare AllMy Tube 2020‘yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 100 MB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Pentium IV veya daha iyi işlemci.