Wise Data Recovery

Wise Data Recovery İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm4.0.2.209
Dosya Boyutu1,99 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi28 Şubat 2020
Binance

Wise Data Recovery v4.0.2.209 İndirWise Data Recovery, silinmiş dosyaları ve klasörleri kurtarmak için kullanılabilecek kullanışlı bir programdır. Bazen bir dosyayı veya klasörü yanlışlıkla silmeniz veya disk sürücülerini yanlışlıkla biçimlendirebilirsiniz ve bu tür durumlarda Wise Data Recovery gibi bir programı kullanarak kaybettiğiniz tüm verilerinizi kurtarabilirsiniz. Wise Data Recovery, yeni Windows teması ve stil ile gerçekten iyi bir şekilde harmanlanmış basit ve sezgisel bir arayüze sahip. Üç farklı kurtarma modu ile güçlendirilmiştir ve duruma göre kurtarma modu seçilebilir. Tarama işlemi, diskin büyüklüğüne ve işlem türüne bağlı olarak biraz zaman alır. Kurtarma işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirmek için diğer tüm aktiviteleri durdurmanız gerekir. Tarama işlemi sırasında küçük bir pencere size geçen ve kalan süreyi ve tarama ilerlemesini gösterir. Ayrıca, tanımlanmış dosya sayısı hakkında sizi bilgilendirir. Sonuç olarak Wise Data Recovery, tüm kayıp dosyalarınızı kurtarmanızı sağlayacak kullanışlı bir programdır. Diğer bir disk kurtarma aracı olan Abelssoft SSD Fresh‘i de deneyebilirsiniz.
Diğer data recovery programları için Disk Araçları kategorimizi inceleyin.

NOT: Bu kaybettiğiniz verileri kurtarmanıza yardımcı olan program hem x86 yani 32 bit hem de x64 bit sistemlerle sorunsuz ve uyumlu bir şekilde çalışır.

Wise Data Recovery’in Özellikleri: (Aşağıda, Wise Data Recovery’i ücretsiz indirdikten sonra karşılaşacağınız bazı göze çarpan özellikler vardır.)

  • Silinen dosya ve klasörleri kurtarmak için kullanılabilecek kullanışlı bir program.
  • Basit ve sezgisel bir kullanıcı arayüzü var.
  • Arayüz yeni Windows teması ve stili ile harmanlanmıştır.
  • Üç farklı kurtarma modu var.
  • Geçen ve kalan süre de ayrı bir pencerede gösterilir.
  • Belirlenen dosyaların sayısı hakkında sizi bilgilendirir.

Wise Data Recovery için Sistem Gereksinimleri: (Wise Data (Veri) Recovery ücretsiz indirme işlemine başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 128 MB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 30 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya daha üstü.