WinZip Privacy Protector Premium 2019

WinZip Privacy Protector Premium 2019 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv3.8.6
Dosya Boyutu12 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi15 Şubat 2020
Binance

WinZip Privacy Protector Premium 2019 İndirWinZip Privacy Protector Premium 2019, bilgisayarınızdaki dosya ve klasörlerin yetkisiz kullanıcılar tarafından erişilmesini engellemek için güvenlik altına almanızı sağlayan bir programdır. Bu program bilgisayarınızdaki açıkları ve korsanların saldırısına maruz kalabilecek kişisel çevrimiçi etkinliklerinizi tarayarak güvenli duruma getirir. WinZip Privacy Protector, bu izleri güvenle silmenize yardımcı olur, böylece gizliliğinizi güvende tutabilirsiniz. Dilerseniz diğer bir güvenlik programı olan Kaspersky Internet Security 2019‘u da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

WinZip Privacy Protector Premium 2019, bilgisayar korsanlarının erişmesini engellemek için ilk önce gizlilik sorunlarını bulmak amacıyla sürücülerinizi derinlemesine tarar ve iyileştirmeler yapar. Telefon numaraları, e-posta, şifreler, bilgisayarınızda kayıtlı olmayan ve bilmediğiniz kredi kartı bilgileri gibi hassas bilgileri tarar. WinZip Privacy Protector‘ı kullanarak, sabit sürücünüzün belirli alanlarını kontrol etmek veya ileri seviye koruma sağlamak için her şeyi taramasına izin verebilir, taramayı istekleriniz doğrultusunda özelleştirebilirsiniz. Ayrıca, gizliliğinizi tehdit edebilecek ve kişisel bilgilerinizi siber suçlara karışmasına neden olabilecek istenmeyen çerezleri ortadan kaldırarak tarayıcınızı derinlemesine temizler. Hangi web sitesi geçmişini, şifreleri ve kullanıcı adlarını silmek istediğinize siz karar verirsiniz. Böylece izlerinizi kapatabilir ve gizliliğinizi tehlikeye sokmak isteyen düşmanca ve kötü niyetli reklamverenlerden kendinizi koruyabilirsiniz. Diğer güvenlik programları için Güvenlik kategorimizi inceleyin.

WinZip Privacy Protector Premium 2019’un Özellikleri: (WinZip Privacy Protector Premium 2019‘u ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Bilgisayarda depolanan dosya ve klasörlere tam koruma sağlar.
  • Bilgisayar korsanlarının erişmemesini sağlamak amacıyla önce gizlilik sorunlarını bulmak için sürücülerinizi derinlemesine tarar.
  • Telefon numaraları, e-posta, şifreler ve bilgisayarınızda kayıtlı kredi kartı bilgileri gibi hassas bilgileri korur.
  • Bu programı bazı dosyaları veya tüm sistemi taramak için kullanılabilirsiniz.
  • Hangi web sitesi geçmişini, şifreleri ve kullanıcı adlarını silmek istediğinize siz karar verirsiniz.
  • Gizliliğinizi siber suçlulara maruz bırakabilecek istenmeyen çerezleri ortadan kaldırarak tarayıcınızı derinlemesine temizleyebilirsiniz.
  • İzlerinizi kapatarak gizliliğinizi tehlikeye sokmak isteyen düşmanca ve kötü niyetli reklamverenlerden kendinizi koruyabilirsiniz.

WinZip Privacy Protector Premium 2019 için Sistem Gereksinimleri: (WinZip Privacy Protector Premium 2019‘u ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 512 MB RAM gerekir.
Sabit Disk Alanı: 50 MB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya daha üstü.