Windows XP Pro SP3

Windows XP Pro SP3 İndir

İşletim SistemiWindows
DilTürkçe
SürümSP3
Dosya Boyutu584,97 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi6 Ocak 2020
Binance

Windows XP Pro SP3 İndirWindows XP Pro SP3, pek çoğunuzun ilk kullandığı işletim sistemidir. Uzun bir süre vista vs. gelse de windows 7 gelene kadar tahtını korumayı başarmış bir yazılımdan bahsediyoruz. Microsoft desteğini çekmiş olsa da bazı zorunlu durumlardan dolayı atm vs. kurumsal yerlerde kullanılan xp sürümleri yüzünden bazı şirketlere özel destek vermeye devam edeceğini açıklamıştı. Paylaştığımız Pro sürümü tamamen katılımsızdır indirin ve kurun bu kadar basit sizden lisans anahtarı, serial falan istemez. Bu Windows xp versiyonu 21 bittir ve sata disklerde sorun çıkarmaz. Dilerseniz diğer bir Windows işletim sistemi olan Windows XP Lite‘ı da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Windows XP tüm dünyada en ünlü ve en çok kullanılan işletim sistemlerinden biridir. Windows XP’nin popülaritesinin nedeni, basit ve güvenilir olmasıdır. Piyasaya sürülmesinden bu yana birçok sürümde yayınlandı ve burada gözden geçirdiğimiz sürüm Windows XP Pro SP3. Windows XP Pro SP3, pek çok geliştirme ile ve işletim sisteminin kararlılığını artırarak geliyor. Bir sürü görsel geliştirmeler ve çeşitli farklı çekirdek bileşenleri geliştirildi. Size daha hızlı İnternet taraması sağlayacak Internet Explorer 8’e, zararlı programları ve dosyaları da kaldırabilen Windows Kötü Amaçlı Yazılımları Temizleme Aracı’na sahiptir. Diğer işletim sistemleri için İşletim Sistemleri kategorimizi inceleyin.

Windows XP Pro SP3’ün Özellikleri: (Windows XP Pro SP3‘ü ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

 • Tüm dünyada en ünlü ve en çok kullanılan işletim sistemlerinden biridir.
 • Kullanıcıların tüm işlemleri kolayca gerçekleştirmelerini sağlayan basit bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.
 • İşletim sisteminin güvenliği ve kararlılığı artırıldı.
 • Çok sayıda görsel donanım ve çeşitli çekirdek bileşenleri geliştirildi.
 • Size daha hızlı internette gezinme sağlayacak Internet Explorer 8’e sahiptir.
 • Dosyaların yanı sıra zararlı programları da kaldırabilecek Windows Kötü Amaçlı Yazılımları Temizleme Aracı’na sahiptir.

Windows XP Pro SP3 nasıl kurulur:

 1. Boş bir diski CD/DVD sürücünüze takın.
 2. İndirdiğiniz ISO dosyasını diske yazın.
 3. BIOS ayarlarından boot ayarlarını CD/DVD sürücüsü yapın.
 4. Bilgisayarı yeniden başlatın ve kurulumu yapın.
 5. Sizden herhangi bir lisans anahtarı/serial istemeyecektir.

Windows XP Pro SP3 için Sistem Gereksinimleri: (Windows XP Pro SP3‘ü ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

Bellek (RAM): 1 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 1 GB boş alan gerekir.
İşlemci: 233 MHz Intel Pentium işlemci veya üstü.