Windows XP Lite

Windows XP Lite İndir

İşletim SistemiWindows
DilTürkçe
SürümSP3 x86
Dosya Boyutu231 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi24 Ocak 2020
Binance

Windows XP Lite İndirWindows XP, en çok kullanılan işletim sistemidir ve dünyanın dört bir yanındaki insanların çoğu bu işletim sistemine güvenmektedir. Microsoft, Windows 8 ve Windows 10‘u da piyasaya sürdü, ancak hala istikrar ve güvenilirliği nedeniyle insanlar Windows XP sürümünü terk edip bu sürümlere güncelleme yapmadılar. Windows XP, çeşitli farklı sürümlerle geldi ve burada Windows XP Lite Edition sürümünü inceliyoruz. Windows XP Lite Edition bazı depolama özelliklerine sahip ve güvenlik kalitesiyle de öne çıkan bir işletim sistemi. Windows XP Lite Edition, medya deneyimini büyük ölçüde geliştirmiş gelişmiş Windows Media Player‘ın yanı sıra gelişmiş güvenlik duvarına sahiptir. Web’de gezinme deneyimi, gelişmiş Internet Explorer‘ın eklenmesiyle büyük ölçüde geliştirilmiştir. Bu sürümde, Typing Master, Internet Download Manager ve WinRAR gibi pek çok yerleşik yazılım bulunmaktadır. Bu işletim sistemi, Windows ortamınıza renk katacak çeşitli etkileyici temalar ve duvar kağıtları da içeriyor.
Diğer işletim sistemleri için tıklayın.

NOT: Bu işletim sistemi düşük donanıma sahip makineler için özel olarak geliştirilmiştir, bu yüzden sadece x86 yani 32 bit sürümü bulunmaktadır. x64 bit sürüm isteyen ziyaretçilerimiz sitemizden farklı bir Windows XP sürümü indirebilirler.

Windows XP Lite Edition Özellikleri:

  • Gelişmiş güvenlik ve stabil çalışması nedeniyle kullanıcılar tarafından sevilen bir XP sürümüdür.
  • Gelişmiş bir güvenlik duvarına sahip olması nedeniyle kullanıcılarına maksimum güvenlik sunuyor.
  • Hafifletilmiş yapısıyla kullanıcılarının yüksek performans PC deneyimi yaşamasına imkan sağlıyor.
  • Gelişmiş web deneyimi için gelişmiş bir Internet Explorer kurulu olarak gelen mükemmel programlardan sadece birisi.
  • WinRAR, Internet Download Manager ve Winrar vb. Gibi yerleşik uygulamalarla PC deneyiminizi en üst seviyeye çıkarıyor.
  • Pek çok özellik kırpılmış olsa da birkaç tema ve duvar kağıdı bu sürümde mevcut.

Windows XP Lite Edition Sistem Gereksinimleri: (Windows XP Lite Edition ücretsiz yüklemesini başlatmadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

Bellek (RAM): 128 MB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 1 GB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Pentium veya daha üstü.