Windows XP Home Edition
5,00
Puan Verin: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Puan: 5,00 / 5 (2)

İşletim Sistemi:

Windows

Programın Dili:

Türkçe

Sürüm:

SP3 x86

RAR Şifresi:

programindirsene.com

Windows XP Home Edition Ücretsiz İndir

John ROCKEFELLER
23 Tem 2018
3 Yorum

Windows XP Home Edition İndirWindows XP Home Edition SP3, bilgisayarınız ve internetinizle ilgili daha fazla özelliği deneyim etmeniz için size daha fazla özgür ve huzur hissiyatı verecek olan Windows XP sürümüdür. Windows XP hepimizin bildiği gibi sadeliği ve istikrarı nedeniyle efsane bir işletim sistemidir. Windows XP Home Edition SP3 size daha fazla basitlik ve hız sunuyor. Windows XP Home Edition SP3, bazı küçük ama çok kritik güncellemeler içeriyor. Önceki sürümdeki tüm güncellemeler bu sürümde ISO dosyasına bizim tarafımızca eklendi. Bu sürümde yer alan bazı güncellemeler, Windows işletim deneyiminizi geliştirecek bir dizi yeni işlevselliklere sahip.

Şifreli WiFi ağları için de bir güncelleme eklendi; bu, artık internette daha güvenli bir kablosuz internete sahip olmanız anlamına geliyor. Microsoft Denetim Masası da güncellenmiş. Bazı güvenlik özelliklerinin doğru şekilde çalışıp çalışmadığını kontrol eden bir sistem kontrol bileşeni de dahil edilmiştir. Eğer 64 bit sisteminiz varsa, Windows XP Professional 64 Bit ISO‘yu indirin, sizin için mükemmel. Windows XP Home Edition SP3, Internet Explorer 6 ve IE7 içerir ve IE8 de sisteme de yüklenebilir. Bazı yasal sorunlar nedeniyle Address Bar DeskBand ve Task Manager bu sürüme dahil edilmemiştir. Son olarak, bu işletim sisteminin tüm ev kullanıcıları için önerilen çok güzel ve karşı konulamaz bir sürüm olduğunu söyleyebiliriz.
Diğer işletim sistemleri için tıklayın.

NOT: Windows XP Home Edition SP3 sürümü yanlızca x86 yani 32 bit olarak piyasaya çıktı, x64 bit sürümü yoktur onun yerine sitemiden farklı XP sürümlerinin x64 bit versiyonlarını indirebilirsiniz.

Windows XP Home Edition SP3 Özellikleri:

 • Daha fazla sade ve stabil çalışıyor.
 • Küçük ama kritik güncellemeleri içeriyor.
 • Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için pek çok ekstra özellik eklenmiş.
 • Şifreli WiFi bağlantı sistemi geliştirilmiş.
 • İnternet deneyimi bu sürümde daha da geliştirilmiş.
 • Bu sürüm çok az da olsa Vista özelliklerine sahip.
 • Aynı anda birden çok işlemi gerçekleştirebiliyor.

Windows XP Home Edition SP3 Sistem Gereksinimleri: (Windows XP Home Edition SP3’ü ücretsiz yüklemeden önce, PC’nizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

Bellek (RAM): 256MB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 1,6 GB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Pentium işlemci veya üstü.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Anonim

  Yorumlar (3)

  1. ReyZ19
   1. Theodore Bagwell
   2. Adem Demir