Windows Vista Ultimate x64

Windows Vista Ultimate x64 İndir

İşletim SistemiWindows
DilTürkçe
SürümSP2 x64
Dosya Boyutu541 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi28 Ocak 2020
Binance

Windows Vista Ultimate x86 (32 Bit) İndirWindows Vista, yazılım devi Microsoft‘un büyük bir sürümüdür. Intel Core 2, Intel Xeon ve AMD Athelon 64 bit platformlarını desteklemek için Microsoft tarafından tüm versiyonların 64 bit sürümleri yapıldı. Windows Vista Ultimate x64 sürümü bunlardan biridir. Windows Vista, çok çekici ve size ilham verecek yeni bir görünüme sahip yeniden tasarlanmış bir arayüze sahiptir. Windows Vista‘nın hoş görünümleri saydam efektleri ve animasyonları içeriyor. Başlat ​​menüsünde ve diğer görevlerde de büyük değişiklikler yapıldığını görüyoruz. Windows Vista Ultimate‘i kullanmanın temel nedenlerinden biri, herhangi bir kullanıcının ilk önceliği olduğundan şüphelenilen güvenlik konusunda büyük iyileştirmeler içermesidir. Bu sürüm diğer vista sürümlerine göre daha gelişmiş bir güvenlik fonksiyonuna sahiptir. Çekirdek kod Koruması, Gaurd olarak da bilinen başka bir Windows Vista Ultimate özelliğidir. Bu özellik, Windows Vista Kernel ile kötü amaçlı yazılımları engelleyecektir. Windows Vista Ultimate, Microsoft‘un yeni görünümleri ve güvenliğe büyük önem veren çığır açan bir işletim sistemidir.
Diğer Windows sürümleri için İşletim Sistemleri kategorimizi inceleyin.

NOT: Şuan indirmekte olduğunuz Windows Vista Ultimate işletim sistemi x64 bit yani 64 bit bilgisayarlar içindir, x86 bit Windows Vista indirmek istiyorsanız sitemizde arama yaparak ulaşabilirsiniz.

Windows Vista Ultimate x64 Özellikleri:

  • Yeniden tasarlanmış ve akılda kalıcı güzel bir arayüz.
  • Saydam efektler ve animasyonlara sahiptir.
  • Bu sürümde Başlat menüsünde büyük değişiklikler yapılmış.
  • Güvenliğe büyük önem veren bir işletim sistemidir.
  • MSDN orijinal Windows Vista Ultimate ISO dosyasıdır.
  • Çekirdek Kod Koruması da bu sürüme dahil edilmiş.
  • Windows XP’den sonra arayüzü ve arkaplandaki özellikleriyle devrimsel nitelikte bir işletim sistemi olmuştur.
  • Piyasaya sürüldüğü dönemde pek ses getiremese de Windows 7 işletim sisteminin babası niteliğinde bir işletim sistemidir.

Windows Vista Ultimate x64 Sistem Gereksinimleri: (Windows Vista Ultimate‘i ücretsiz yüklemeden önce, PC’nizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

Bellek (RAM): 512MB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 15 GB boş sabit disk alanına sahip 20 gigabaytlık (GB) sabit disk
İşlemci: 800MHz işlemci veya daha üstü.