Windows Vista Tüm Sürümler Tek DVD x86 (32 Bit)

Windows Vista Tüm Sürümler Tek DVD x86 (32 Bit) İndir

İşletim SistemiWindows
DilTürkçe
SürümSP2
Dosya Boyutu2,46 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi18 Ocak 2020
Binance

Windows Vista Tüm Sürümler Tek DVD x86 (32 Bit) İndirWindows Vista, Windows XP‘nin çığır açan başarısından bu yana büyük bir değişime sahip sürümdür. Her ne kadar XP bir efsane olsa da, daha sonra Windows Vista verilerin güvenliği konusunda XP‘den daha güvenlidir. Güvenlik iyileştirmeleri sayesinde, dizüstü bilgisayar kullanıcılarının tüm yeni görünümleri ve önemli geliştirmeleri anında alabilmesi sağlanmıştı. Windows Vista, gelişmiş bilgisayar ihtiyaçları olan ev kullanıcıları için tasarlanmıştır. Bu sürüm dizüstü veya PC‘nizin daha verimli ve yüksek performanslı çalışmasına yardımcı olacaktır. Multimedya özellikleri, daha fazla güvenilirlik ve güvenlik ile büyük ölçüde geliştirilmiştir. İyi tanımlanmış bir AERO grafik arayüzüne sahiptir ve bu sürümün ana özelliği Windows Media Center’dır. Önceki XP baskısının tonları ile birlikte, usta müzisyen Robert Fripp tarafından bestelenen yeni müzik tonları eklenmiştir. Yeni eklenen ses tonları, XP tonlarına göre çok hafif ve rahatlatıcı. İnternette hızlı ve kolay bir şekilde gezinmenizi sağlayan Internet Explorer 7 bu sürüme dahil edilmiştir. Sekme özelliği, tek bir pencerede birden fazla siteye gitmenize yardımcı olacaktır. Window Media Player 11 de bu sürüme dahil edildi ve sizi eğlence dünyasının yeni zirvelerine taşıyacak. İndirdiğiniz işletim sistemi x86 yani 32 bit sistemler içindir, x64 bit bir bilgisayara kurmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıyı takip edin.
Diğer windows sürümleri için tıklayın.

Windows Vista Tüm Sürümler Tek DVD x64 İndir

NOT: İndirdiğiniz işletim sistemi ücretsiz deneme sürümüdür, tam sürüm için kurulum esnasında lisans anahtarı girmeniz gerekmektedir, lisans anahtarını küçük bir google aramasıyla kolayca bulabilirsiniz.

Windows Vista Özellikleri:

  • Daha güvenli ve daha güvenilir.
  • Tüm yeni görünüşler.
  • Başlat menüsü büyük bir revizyon geçirdi.
  • Windows Media Player 11 dahil edildi.
  • Internet Explorer 7 dahil edildi.
  • Tüm yeni başlangıç ​​tonları.
  • AERO grafik arayüzü.

Windows Vista İçin Sistem Gereksinimleri: (Windows Vista ISO x86’yı ücretsiz indirmeden önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

Bellek (RAM): 512MB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 20GB boş alan gereklidir.
İşlemci: 800-megahertz (MHz) 32-bit (x86) işlemci veya 800-MHz 64-bit (x64) işlemci.