Windows 8 Pro x64

Windows 8 Pro x64 İndir

İşletim SistemiWindows
DilTürkçe
Sürüm8 x64
Dosya Boyutu2.81 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi20 Ocak 2020
Binance

Windows 8 Pro x64 İndirDüşündüğünüz her şey yeni Windows 8 Pro Başlangıç ​​ekranındadır. Windows 8‘in Başlangıç ​​ekranındaki rehber, program, organizatör, fotoğraflar veya çevrimiçi siteler tek bir ekranda toplanmış. Kareler en keskin bakış açısı ile gösterilir. Böylece bir bakışta aradığınızı kolayca bulabilirsiniz. Windows 8, sadece bir hem PC için hem de dokunmatik cihazlar için mükemmel dizayn edilmiş bir işletim sistemi. Ne tür bir PC’niz varsa, uygulamalar arasında geçiş yapmak, etrafınızdaki şeyleri değiştirmek ve bir yerden diğerine kolayca gitmek için hızlı geçiş araçları bulacaksınız.

Microsoft Windows 8, uygulamalar için başka bir mağazaya, Windows Mağazası‘na sahiptir. Başlangıç ​​ekranınızdan Store‘u açarak, fotoğraf, marka, haber ve önemli programları tek ekranda görüntüleyebilirsiniz. Windows 8 müzik evrenine giriş yapmanızı sağlayan Xbox Music uygulamasını içerir. Windows 8‘i çalıştıran PC’nizden herhangi bir Microsoft üyeliğinize giriş yapın. Belirli bir destek noktasını, sunumlarınızı hemen göreceksiniz.
Diğer İşletim Sistemleri için tıklayın.

NOT: İndirdiğiniz işletim sistemi ücretsiz deneme sürümüdür, sitemizden KMSpico programını indirerek kolayca tam sürüm yapabilirsiniz.

KMSpico

NOT: İndirdiğiniz Widows 8 Pro işletim sistemi x64 bit sürümüdür, x86 yani 32 bit sürümü indirmek için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Windows 8 Pro x86 (32 Bit) İndir

Windows 8 Pro’nun Masaüstü:

Kullandığınız masaüstü görev çubuğu ve semboller ile yeni işletim sisteminde dahi sizinle birlikte. Ayrıca size özel düzenlenmiş dizin yönetimi ile daha önce yaşamadığınız bir PC deneyimini size yaşatacak.

Windows 8 Pro Güvenliği:

Windows Defender, Windows Güvenlik Duvarı ve Windows Update ile olağanüstü ve aşamalı olarak güvende olun. Windows Platformunu güvenli hale getirmek ve en son Windows Teknik desteği almak için Windows 8 Pro‘yu indirin.

Windows 8 Pro Performansı:

Windows 8, önceki Windowslara göre daha hızlı başlar, uygulamalar arasında daha hızlı geçiş yapar. Windows 7‘den daha verimli bir şekilde donanımlarınızı kullanır .

Başlangıçtaki her kareyi istekleriniz doğrultusunda kişiselleştirebilir, kolay erişmek istediklerinizi en öne koyabilirsiniz.

Fotoğraflarınız, çevrimiçi siteleriniz, gördüğünüz eğlenceli filmler dahil Kontrol ettiğiniz hemen hemen her şey Windows 8 platformunda mevcuttur. Başkalarıyla da paylaşabilirsiniz. Yaptığınız işlemler arasında geçiş yapmak çok kolay.