Windows 8 Enterprise x64

Windows 8 Enterprise x64 İndir

İşletim SistemiWindows
DilTürkçe
Sürüm8 x64
Dosya Boyutu2,73 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi21 Ocak 2020
Binance

Windows 8 Enterprise x64 İndirWindows 8, Microsoft‘un başarılı İşletim Sistemlerinden birisidir. Windows 8 Enterprise x64 Windows 8‘in bir dağıtımıdır ve çok iyi organize edilmiş bir versiyondur. Windows 8‘deki Başlat düğmesi sorunu ele alındı ​​ve bu sürümde tekrar eklendi. Bu Windows, müşterilere ve kullanıcılara mükemmel hizmet veren birçok yeni özelliğe sahip. Bu en son Windows 8 güncellemesi bazı büyük güvenlik ve yönetim düzeltmelerine sahiptir. Ayrıca, kullanıcı deneyimi de güncelledi ve kullanıcılara daha fazla fayda sağlamasına olanak tanıyan bir dizi farklı değişiklik yapılmış. Bu Windows, hoş görseller ve grafiklerle zenginleştirilmiş ve çok hoş görünüyor. Geçişler ve çözünürlük daha stabil ve güzel hale getirilmiş. Bu güncellemede, geliştiricilerin modern uygulamaları daha kolay geliştirmelerini sağlayan bazı araçlar da ihmal edilmemiş ve eklenmiş. Profesyoneller şimdi daha akıcı entegrasyon ve endüstri standartlarına dayalı açık bir cihaz mimarisi ile çalışabilirler. Ayrıca, çalışmayı çok daha kolay hale getiren kullanışlı bir kullanıcı arayüzüne sahip.
Diğer işletim sistemleri için tıklayın.

NOT: İndirdiğiniz Windows 8 Enterprise işletim sistemi ücretsiz deneme sürümüdür, sitemizden KMSpico programını indirerek kolayca tam sürüm yapabilirsiniz.

KMSpico İndir

NOT: Şuan indirmekte olduğunuz Windows 8 Enterprise işletim sistemi x64 bit sürümüdür, x86 yani 32 bit indirmek için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Windows 8 Enterprise x86 (32 Bit) İndir

Windows 8 Enterprise x64 Özellikleri:

  • Windows 8‘in kurumsal kullanıcıları için ve gelecek vaat eden bir güncellemesi.
  • Kurumsal kullanıcılar için zamandan kazanç sağlayacak pek çok özel araç ile donatılmış.
  • Windows 8‘in en çok eleştirilen kısımları Microsoft tarafından değerlendirilmiş ve tek tek düzeltilmiş.
  • Güvenlik ve yönetim ile ilgili farklı güncellemeler var.
  • Profesyonellerin çalışması için özel geliştirilmiş bir işletim sistemi.
  • Görseller gerçekten göz alıcı.

Windows 8 Enterprise x64 Sistem Gereksinimleri: (Windows 8 Enterprise 64 Bit’i ücretsiz yüklemeden önce, PC’nizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

Bellek (RAM): 1 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 5 GB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Çift Çekirdekli İşlemci veya daha üstü.