Windows 8 Enterprise x86 (32 Bit)

Windows 8 Enterprise x86 (32 Bit) İndir

İşletim SistemiWindows
DilTürkçe
Sürüm8 x86
Dosya Boyutu1,95 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi21 Ocak 2020
Binance

Windows 8 Enterprise x86 (32 Bit) İndirWindows 8, Microsoft Windows‘un en yeni sürümüdür ve Windows 7‘nin devamıdır. Microsoft, işletim sistemini tamamen yeni bir seviyeye çıkarmak için Windows 8 Enterprise x86 sürümünü çıkarmıştır. Bu Windows gerçekten kullanışlı özelliklerle dolu ve bunu kullandıkça farkedeceksiniz. Her şeyden önce bu işletim sistemi size farklı görünümler içeren görsellerinin muazzam ve zengin deneyimini sunuyor. Windows‘un bu sürümü, dokunmatik ve masaüstü arasındaki geçişi ortadan kaldırır ve tek bir işletim sistemiyle tüm cihazlarınızı kullanırsınız. Günlük hayatınızı daha da kolaylaştıran şaşırtıcı ve göz alıcı bir arayüze sahiptir. Bu Windows‘da, tak-çalıştır olan ve çevre birimlerini daha kolay güncelleyen modern yazılımları kolayca geliştirebilirsiniz. Bu işletim sistemini kullanan profesyoneller, uygulamaları kolayca geliştirebilirler. Bu işletim sistemi, .NET Framework 3.5 vb. Gibi farklı güncellemeler ile yayınlandı ve bazı önemli güvenlik güncellemelerine de sahip. Ayrıca gelişmiş kilitleme özelliklerine sahip tutarlı bir kullanıcı deneyimi sunuyor. İşletim Sistemi güvenli ve sağlıklı bir kullanıcı deneyim sunuyor. Microsoft Windows‘un tüm bu sürümlerinin tamamı kullanıcı dostudur.
Diğer işletim sistemleri için tıklayın.

NOT: İndirdiğiniz Windows 8 Enterprise x86 sürümü ücretsiz deneme sürümüdür, sitemizden KMSpico programını indirerek kolayca tam sürüm yapabilirsiniz.

KMSpico İndir

NOT: Bu sayfada indirmekte olduğunuz Windows 8 Enterprise işletim sistemi x86 yani 32 bit sürümüdür, x64 bit sürümü indirmek için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Windows 8 Enterprise x64 İndir

Windows 8 Enterprise x86 Özellikleri:

  • Görsel olarak zengin ve grafiksel olarak çok hoş bir işletim sistemidir.
  • Bu sürümde Güvenlik ve Dosya kayıplarına karşı önlemlere daha fazla önem verilmiş.
  • .NET Framework için tüm güncellemeleri yapıldı.
  • Kullanımı her kullanıcıya hitap etmesi için çok kolay.
  • Microsoft tarafından yayınlanan orijinal MSDN sürümüdür.
  • Geliştiriciler için kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.

Windows 8 Enterprise Sistem Gereksinimleri: (Windows 8 Enterprise 32 Bit’i ücretsiz yüklemeden önce, PC’nizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

Bellek (RAM): 1 GB RAM gerekli
Sabit Disk Alanı: 5 GB boş alan gereklidir
İşlemci: Intel Dual Core veya daha üstü.