Windows 8.1 Tüm Sürümler

Windows 8.1 Tüm Sürümler İndir

İşletim SistemiWindows
DilTürkçe
Sürüm8.1
Dosya Boyutu7,25 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi21 Ocak 2020
Binance

Windows 8.1 Tüm Sürümler Tek DVD İndirWindows 8.1 Tüm Sürümler ISO, çok konuşulan ve eleştirilen Windows 8 işletim sisteminin bir güncellemesidir. Windows 8 Kullanıcı Arayüzü, PC kullanıcılarının çoğunun beğenmediği bir özellikti. Windows 8’in Başlat tuşunun kaldırılması nedeniyle ciddi bir soruna sahipti. Microsoft, tabletlere ve diğer dokunmatik ekran cihazlarına karşı son dönemlerde daha da hevesliydi bu yüzden Windows 8‘i tasarlarken, süreç içinde bir yerde, günlük işlerinde hala masaüstü bilgisayar kullanan oyuncu ve geliştirici kullanıcı topluluğunu unuttular mı desek göz ardı ettiler mi desek bilemedik ama sonuç olarak tablet kullanıcılarına yoğunlaştıkları için hala masaüstü bilgisayar kullananları pek memnun etmeyi başaramadılar. Dolayısıyla, Windows 8‘in ilk güncellemesini yayınlamanın arkasındaki temel amaç, kullanıcı arayüzünü geleneksel masaüstü kullanıcıları için üretken ve dokunmatik ekranlı cihazlar için kullanım kolaylığını koruyacak şekilde düzenlemek oldu. Windows 8.1 Tüm Sürümler ISO, masaüstü bilgisayar kullanıyorsanız, doğrudan masaüstüne önyükleme yapmanızı sağlar. Tabletlere ve diğer dokunmatik ekranlı cihazlara daha uygun olan başlangıç ​​ekranına gitmeyi de seçebilirsiniz.

Windows 8.1 Tüm Sürümler ISO, Windows 8.1 Pro , Windows 8.1 Enterprise ve Windows RT 8.1 gibi Windows 8.1’in tüm sürümlerini , kesinlikle verimli ve sorunsuz olarak tek bir çatı altında alabilmenizi sağlayan bir pakettir. Tüm sürümlerin kurulum süreci çok hızlı ve basittir ayrıca çok kısa bir süre içinde cihazınızı Windows 8.1 ile kullanabilirsiniz. Windows 8.1, sisteminizin güvenlik ve kararlılığına büyük önem vermektedir ve en büyük iyileştirmelerden biri de birden çok işlemi daha stabil yapmanızı sağlıyor. Artık tek seferde 4 programı açmaya devam edebilir ve onlarla kolayca çalışabilirsiniz.
Diğer işletim sistemleri için tıklayın.

NOT: İndirdiğiniz ISO dosyasında her sürümün hem 64 bit hem de 32 bit versiyonları mevcuttur.

NOT: Kurulum sırasında lisans anahtarı sorarsa ücretsiz deneme sürümü seçeneğini seçin ve kurulumu tamamlayın. Ardından sitemizden KMSpico programını indirin ve kolayca tam sürüm yapın.

KMSpico İndir

Windows 8.1 Tüm Sürümler Özellikleri:

  • Tüm Windows 8.1 sürümleri tek bir ISO dosyasında toplanmış.
  • Kurulumu çok kolaydır.
  • Güvenlik ve istikrarlı çalışmak için tasarlanmış bir işletim sistemidir.
  • Çoklu görevleri gerçekleştirebilmek için tasarlanmış
  • Doğrudan masaüstüne önyükleme yapmanıza olanak sağlayan bu harika özelliğe sahip.

Windows 8.1 için Sistem Gereksinimleri: (Windows 8.1 All in One ISO ücretsiz yüklemesini başlatmadan önce, PC’nizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

Bellek (RAM): 1 GB (32 bit) veya 2 GB (64 bit) RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 16 GB (32 bit) veya 20 GB (64 bit) boş alan gerekir.
İşlemci: 1GHz işlemci veya daha hızlı gereklidir.