Windows 8.1 Pro x86 (32 Bit) ISO

Windows 8.1 Pro x86 (32 Bit) ISO İndir

İşletim SistemiWindows
DilTürkçe
Sürüm8.1
Dosya Boyutu2,67 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi17 Ocak 2020
Binance

Windows 8.1 Pro x86 (32 Bit) İndirWindows 8.1 Pro x86 (32 Bit) ISO, Microsoft tarafından geliştirilen Windows yazılımının 2012 yılında çıkan 8.1 sürümüdür. Windows 7 ve Windows 10 gibi otoriter sürümlere göre biraz sönük kalmış ve kısa sürede unutulmuştur. Pek çok kullanıcı tarafından metro arayüz tasarımını dayatan Microsoft’a tepkiler oluşsa da belirli bir kullanıcı kesimi 8.1 sürümünü benimsemiş ve beğenerek kullanmaya devam etmiştir. İndirmekte olduğunuz 8.1 versiyonu MSDN Orijinal olarak Microsoftun sitesinden indirilerek sitemize upload edilmiştir. İndirmekte olduğunuz ISO dosyası DVD ve USB ile bootable olarak kurulumu desteklemektedir. İndirdiğiniz ISO dosyasına 16.07.2018 tarihine kadar olan tüm güncellemeler kurulmuştur, indirmekte olduğunuz tarihte gelen güncellemeleri opsiyonel olarak kurabilirsiniz. Dilerseniz Windows 8.1 Pro’nun x64 bit sürümü olan Windows 8.1 Pro x64‘ü de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Windows 8.1 Pro x86, Windows 8’in bir güncellemesidir ve  istediğiniz her şeyi bir araya getirir. Bunları işletmelerinizden mobil uygulamalara, Office çalışmalarınızdan internet üzerinden bir makale aramaya kadar hepsini kapsar. Windows 8.1, önemli gelişmeler kaydetti, ancak Net uygulamalarının endişe ettiği kadar önemli bir gelişme olmadığı da bir gerçektir. 

Windows 8.1 Pro x86 çarpıcı yeni arayüze sahip olmasına rağmen, tablet dostu bir işletim sistemi daha fazla olduğu ve onu diğer cihazlarda sonuna kadar kullanması zor olduğu eleştirisiyle karşı karşıya kaldı. Windows 8.1, bu sorunu temel olarak biraz çözdü ve işletim sistemini tablet olmayan cihazlarda kullanmayı kolaylaştırdı. Windows 8.1 Pro x86, ondan daha güvenilir, kullanıcı dostu ve üretken kılan harika özelliklere sahiptir. Bu özelliklerden bazılarına hızlıca göz atalım. Windows 8.1 artık tablet olmayan ve daha geleneksel aygıtlarda doğrudan masaüstüne önyükleme yapıyor. Tabletlerde ve herhangi bir dokunmatik dizüstü bilgisayarda masaüstünde veya başlangıç ​​ekranında önyükleme seçeneğiniz vardır. Artık BT organizasyonları, AppLocker aracılığıyla belirli uygulamalara kısıtlamalar uygulayarak güvenli bir ortam sağlayabilir. Diğer işletim sistemler için İşletim Sistemleri kategorimizi inceleyin.

Windows 8.1 Pro x86’nın Özellikleri: (Windows 8.1 Pro x86‘yı ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • İşletim sistemi tablet olmayan cihazlarda kolaylaştırılmıştır.
  • AppLocker özelliği çevreyi korumak için dahil edilmiştir.
  • Geliştirilmiş çoklu görev özelliği.
  • Dokunmatik kullanım iyileştirildi.
  • Doğrudan masaüstüne önyükleme yapabilirsiniz.
  • Zengin masaüstü deneyimi sağlandı.

Windows 8.1 Pro x86 için Sistem Gereksinimleri: (Windows 8.1 Pro x86‘yı ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

Bellek (RAM): 2GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 20GB boş alan gerekir.
İşlemci: 1GHz İşlemci veya daha hızlı.