Windows 8.1 Pro x64 ISO

Windows 8.1 Pro x64 ISO İndir

İşletim SistemiWindows
DilTürkçe
Sürüm8.1 Pro
Dosya Boyutu3,60 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi16 Ocak 2020
Binance

Windows 8.1 Pro x64 İndirWindows 8.1 Pro x64 ISO, Microsoft tarafından Windows 7 efsanesini bitirmek için çıkarılmış olan bir işletim sistemidir. Pek çok kişiye göre başarısız bir işletim sistemi olsa da bir kesim tarafından çok beğenilmiş ve daha sonra gelen Windows 10’a geçmemişlerdir. Şuan indirdiğiniz MSDN Orijinal olarak Microsoft’un sitesinden alınarak tarafımızca upload edilmiştir. İndirdiğiniz ISO dosyası DVD veya USB olarak istediğiniz şekilde kurulum yapabilirsiniz. Bootable olarak kurmanız daha sağlıklı olacaktır. İşletim sisteminin 16.07.2018 tarihine kadar olan tüm güncellemeleri kurulmuştur, kurulum yaptığınız tarihte güncelleme geldiyse isteğe bağlı olarak kurulum yapabilirsiniz. Windows 8.1 Pro’nun x32 bit sürümü olan Windows 8.1 Pro x86‘yı da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Windows 8.1 Pro x64, masaüstü bilgisayar kullanıyorsanız doğrudan masaüstüne önyüklemenizi sağlar. Windows 8.1’de tabletlerde ve diğer çeşitli dokunmatik ekranlı cihazlarda uygun olan başlangıç ​​ekranına doğrudan gidebilirsiniz. Windows 8.1 birçok sürümde ortaya çıkmıştır ve burada gözden geçirdiğimiz bölüm Windows 8.1 Pro x64’dür. Bu sürümde nemli ve gelişmiş güvenlik güncellemeleri alıyor. Teşhis ve Kurtarma Araç Takımı 10.0’a sahiptir. Bu işletim sistemi daha istikrarlı ve güvenli hale gelerek çoklu görevler de büyük ölçüde geliştirildi. Windows 8.1, geliştiriciler Windows 8’in kullanıcıları tarafından beğenilmediğini fark ettikten sonra yayımlanan bir güncelleştirmedir. Başlat düğmesinin yokluğunda insanlar hüsrana uğradı. Windows 8’in ardındaki güncelleme tabletlere ve diğer çeşitli dokunmatik ekranlı cihazlara doğru eğildi. Windows 8’in 1. güncellemesinin yayımlanmasının arkasındaki ana amaç, kullanıcı arabirimini geleneksel masaüstü kullanıcıları için daha üretken olacak şekilde geliştirmekti.  Diğer işletim sistemleri için İşletim Sistemi kategorimizi inceleyin.

Windows 8.1 Pro x64’ün Özellikleri: (Windows 8.1 Pro’yu ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Gelişmiş güvenlik ve kararlılık.
  • Kurulumu oldukça kolaydır.
  • .NET Framework 3.5 ve .NET Framework 4.8 ile donatılmıştır.
  • Önemli ve gelişmiş güvenlik güncellemelerini almıştır.
  • Teşhis ve Kurtarma Araç Takımı 10.0’a sahiptir.
  • Çoklu görev büyük ölçüde geliştirilmiştir.

Windows 8.1 Pro x64 için Sistem Gereksinimleri: (Windows 8.1 Pro x64‘ü ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

Bellek (RAM): 1 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 16 GB boş alan gerekir.
İşlemci: 1 GHz Intel Pentium işlemci veya üstü.