Windows 7 Ultimate x86 (32 Bit)

Windows 7 Ultimate x86 (32 Bit) İndir

İşletim SistemiWindows
DilTürkçe
SürümSP1 x86
Dosya Boyutu2,82 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi20 Ocak 2020
Binance

Windows 7 Ultimate x86 (32 Bit) İndirWindows 7 Ultimate, Microsoft Windows 7‘nin en son sürümüdür, çünkü diğer sürümlerde yer alan tüm özellikleri bir araya getirir. Windows 7, Microsoft Corporation tarafından kullanıcılar için geliştirilen en iyi İşletim Sistemidir. PC hızını optimize eden ve size en iyi performansı veren bir işletim sistemi istiyorsanız, o zaman Windows 7 Ultimate x86 yazılımını yüklemelisiniz. Windows Media Center çok fazla geliştirildi. Film ve fotoğraf slayt gösterisi işlevselliğini de bu sürümde bulacaksınız. Windows Media Center‘daki görüntü efektleri, daha önce hiç görmediğiniz kadar çok şaşırtıcı ve harika. Ayrıca, slayt gösterisinde HD filmler oynatabilir ve her yerde eğlenebilirsiniz. Windows 7 Ultimate‘daki güvenlik büyük ölçüde geliştirilmiştir ve Windows Güvenlik Duvarı size daha güvenli bir ortam sağlar. İçinde kullanıcı güvenliğini sağlayan kendi gelen/giden güvenlik duvarı kuralları vardır. Önceki işletim sistemleri ile karşılaştırıldığında çok daha güvenli ve stabildir. Sonuçta bu kesinlikle Microsoft Windows 7‘nin son sürümüdür.
Diğer işletim sistemleri için İşletim Sistemleri kategorimizi inceleyin..

NOT: İşletim sistemini kurarken sizden herhangi bir lisans anahtarı isterse, Google araması yaparak kolayca lisans anahtarlarına ulaşabilir herhangi birisini kullanabilirsiniz.

NOT: İndirdiğiniz Windows 7 işletim sisteminin Ultimate sürümü x86 yani 32 bit sistemler içindir, x64 bit sürüm indirmek için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Windows 7 Ultimate x64 İndir

Windows 7 Ultimate x86 Özellikleri:

  • PC hızını optimize eder ve size en iyi performansı verir.
  • Basit ve kolay kurulum sürecine sahiptir.
  • Bu güne kadar olan tüm Windows sürümlerinden daha güçlü bir güvenlik sistemine sahiptir.
  • Geliştirilmiş Windows Media Center yüklü olarak geliyor.
  • Windows Media Center‘da inanılmaz görüntü efektleri var.
  • Gelişmiş güvenlik duvarına sahiptir.
  • Microsoft tarafından yayınlanan Ultimate sürümünün hiç ekleme/çıkarma yapılmamış Türkçe versiyonudur.
  • Kendi gelen/giden güvenlik duvarı kurallarına sahiptir.

Windows 7 Ultimate Sistem Gereksinimleri: (Windows 7 Ultimate ücretsiz yüklemesini başlatmadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

Bellek (RAM): 1 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 16 GB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya daha üstü.