Windows 7 Starter

Windows 7 Starter İndir

İşletim SistemiWindows
DilTürkçe
SürümSP1 x86
Dosya Boyutu1,93 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi19 Ocak 2020
Binance

Windows 7, Microsoft’un büyük ürünlerinden birisidir ve 2009 yılında piyasaya sürülmüştür. Microsoft, yakında uzun vadede ve en başarılı Windows XP işletim sisteminin desteğini sona erdirdiğini duyurduktan sonra Windows 7 ile piyasadaki boşluğu doldurdu. Windows 7‘de birçok paket geliyor ve Windows 7 Starter bunlardan biri. Genellikle daha az özellikli bir sürüm olarak kabul edilir ve dizüstü bilgisayarlar için üretilmiştir. Windows 7 Starter sadece 32 Bit sistemler içindir. Bu işletim sistemiyle belge oluşturma, internet kullanımı ve E-posta gönderme gibi en temel görevleri gerçekleştirmek için tasarlanmıştır. Windows 7 Starter, çok sayıda formatı destekleyen Media Player 12‘yi içerir. Ayrıca Play To ile uyumlu cihazlarla müzik ve video aktarımı gerçekleştirebilirsiniz.

Windows 7 Starter İndir x86Sınırlı temaları ve isteğiniz üzerine değiştirilemeyen duvar kağıdı vardır. Kişiselleştirme, renkleri değiştirerek ve gadget’lar ekleyerek yapılabilir. Sürümü Premium’a yükselterek duvar kağıtlarını ve temaları değiştirerek ortamınızı kişiselleştirmeniz gerekiyorsa. Windows 7 Starter ile kablosuz veya kablolu olabilecek ağlara katılabilirsiniz. Bu işletim sistemi hemen hemen tüm Windows XP programları ile uyumludur ve onları stabil çalıştırır. Bu paket sadece 2GB RAM‘i destekleyebilir ve bir kerede program sayısının açılması için tanımlanmış bir sınır yoktur. Son olarak Windows 7 Starter‘ın sınırlı özelliklere sahip ama yine de sizin için harikalar yaratan çok kullanışlı bir işletim sistemi olduğunu söyleyebiliriz. Bu işletim sistemi sadece 32 bit olarak yayınlanmıştır ve 64 bit sürümü yoktur.
Diğer işletim sistemleri için tıklayın.

Windows 7 Starter Özellikleri:

  • Dizüstü bilgisayar sistemleri için üretilmiştir.
  • Sadece 32 Bit sistemlerini destekler.
  • En temel işlemleri gerçekleştirmek için tasarlanmıştır.
  • Windows medya oynatıcı 12 de bu sürümde mevcuttur.
  • Temaları ve duvar kağıtlarını değiştiremezsiniz.
  • Kişiselleştirme renkleri değiştirerek ve widget ekleyerek yapılabilir.
  • Kablolu ve kablosuz ağlar oluşturabilir.
  • Hemen hemen tüm Windows XP programları ile uyumludur.

Windows 7 Starter için Sistem Gereksinimleri: (Windows 7 Starter ISO 32 Bit‘i ücretsiz indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

Bellek (RAM): 1GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 2GB boş alan gereklidir.
İşlemci: 1GHz Intel Pentium 4 veya üstü.