Windows 7 Professional x64

Windows 7 Professional x64 İndir

İşletim SistemiWindows
DilTürkçe
SürümSP1 x64
Dosya Boyutu2,59 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi20 Ocak 2020
Binance

Windows 7 Professional x64 ISO İndirMicrosoft Windows işletim sistemi, basitliği ve kullanım kolaylığı nedeniyle muhtemelen dünyanın her yerinde en çok kullanılan işletim sistemidir. Windows dünya üzerinde onlarca yıl boyunca otoriterliğini korumuş bir işletim sistemidir, gidişata bakılırsa bu durumun devam edeceği gözüküyor. Yıllar geçtikçe Microsoft, kullanıcıların görevlerini kolayca yerine getirmelerine yardımcı olan temel ve güncel araçları sağlayan farklı sürümlerle birlikte gelmiştir. Windows 7, 2009 yılında yeni görünümü ve kararlılığı ile dünyada ilk defa piyasaya sürüldüğünde dünyayı sarsan bir işletim sistemidir. Kurulum diskinin dikkatsiz davranışlarla kırıldığı ya da bazı çakallar tarafından çalındığı bazı durumlar oluyor. Kurulum diskini kaybettiğiniz böyle bir durum ile karşılaşırsanız endişelenmenize gerek yoktur. Windows 7 için ISO dosyasını indirmenizi öneren birçok seçenekle karşılaşabilirsiniz, ancak bunların çoğunda değiştirilmiş birçok virüs ve rootkit’lerin sürümü vardır, bu da günün sonunda daha fazla baş ağrısına neden olur. Virüs ve rootkit’leri olmayan temiz sürümü size sunuyoruz, böylece sisteminizin bozulması veya çökmesi konusunda endişelenmeden bilgisayarınızı güvenle kullanabilirsiniz. Microsoft Windows‘un neredeyse tüm ISO dosyaları 2GB’ın üzerinde olduğundan, bu dosyaların IDM gibi hızlandırılmış bir indiriciyle yüklemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. İndirildikten sonra ISO dosyasını herhangi bir CD veya DVD’ye yazabilirsiniz.
Diğer işletim sistemleri için tıklayın.

NOT: Kurulumda sizden lisans anahtarı isterse küçük bir google aramasıyla kolayca temin edebilirsiniz.

NOT: İndirdiğiniz Windows 7 Professional işletim sistemi x64 bit sürümüdür, x86 yani 32 bit işletim sistemini indirmek için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Windows 7 Professional x86 (32 Bit) İndir

Windows 7 Professional’ın Özellikleri:

  • Kullanımı çok kolay.
  • Yükleme diski kaybı durumunda online olarak indirme özelliğine sahip.
  • Virüs veya rootkit otomatik olarak savunmaya sahiptir.
  • ISO dosyasını CD/DVD’ye yazabilir veya USB’ye de yazabilirsiniz.
  • Çekirdeği geliştirilmiş ve stabil çalışır.
  • Pek çok özel tema ve renk seçeneğine sahip.

Windows 7 Professional Sistem Gereksinimleri: (Windows 7 Professional indirmesini başlatmadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

Bellek (RAM): 1 GB RAM gerekli
Sabit Disk Alanı: 2GB boş alan gereklidir.
İşlemci: 1GHz Intel Pentium 4 veya üstü.