Windows 7 Enterprise x64

Windows 7 Enterprise x64 İndir

İşletim SistemiWindows
DilTürkçe
SürümSP1 x64
Dosya Boyutu2,59 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi20 Ocak 2020
Binance

Windows 7 Enterprise x64 İndirMicrosoft, Windows 7‘nin ilk sürümü olan Starter piyasaya sürüldükten sonra da Windows 7 üzerinde çalışmaya devam etti ve altı farklı sürümle karşımıza çıktı. Microsoft Windows Genel Müdürü Mike Ybarra‘ya göre yaklaşık bir milyar Microsoft kullanıcısı var ve hepsini tek bir sürümle karşılamak çok zor. Her müşterinin kendi ihtiyaçları vardır ve hepsini tatmin etmek için Windows 7‘yi farklı sürümlere taşımagereği hissetmişler. Windows 7 Enterprise x64 birlikte geldiği Windows 7‘ninaltı versiyonundan birisidir. Windows 7 Enterprise, toplu lisanslama yoluyla işletmeler için de oldukça kullanışlı olabilir. Windows 7 Professional‘ın tüm özelliklerine sahiptir. Professional’dan farklı olarak güvenlik ve ağ özelliklerine daha fazla önem verilmiş bu sürümde. Windows 7 Enterprise x64 diğer sürümlerden ayıran çok sayıda özelliğe sahiptir.

Windows 7 Enterprise, iç ve dış sürücülerdeki verileri şifreleyecek BitLocker ile donatılmıştır. DirectAccess, bu sürümde herhangi bir VPN olmadan bir şirket ağına bağlanabileceğiniz başka bir özelliktir. AppLocker, yetkisiz yazılımların çalışmasını engelleyen başka bir özelliktir. Büyük dosyaların erişim sürecini hızlandırmak için kullanılabilen BranchCache de vardır. Kesin bir deyişle, Windows 7 Enterprise‘ın kurumsal dünya ve büyük işletmelere hitap eden bir sürüm olduğunu söyleyebiliriz . Professional Edition‘ın tüm özellikleri ve daha fazla güvenlik ve ağ seçeneği ile Windows 7 Enterprise kesinlikle şirketler için vazgeçilmez bir tercihtir.
Diğer işletim sistemleri için tıklayın.

NOT: Kulumda Windows sizden lisans anahtarı isterse google araması yaparak buna kolayca ulaşabilirsiniz.

NOT: Bu sürüm x64 bit sistemler içindir, x86 yani 32 bit sistemler için olanı indirmek için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Windows 7 Enterprise x86 (32 Bit) İndir

Windows 7 Enterprise x64 Özellikleri:

  • Kurumsal dünyaya hitap eder.
  • Güvenlik ve ağ üzerinde daha fazla durulmuş bir sürümdür.
  • Dahili ve harici sürücüleri şifrelemek için BitLocker dahildir.
  • VPN olmadan şirket dünyasını bağlamak için Doğrudan Erişim özelliğine sahiptir.
  • Yetkisiz uygulamaların sisteminizde çalışmasını önlemek için AppLocker.
  • Büyük dosyaların erişim sürecini hızlandırmak için BrancCache.

Windows 7 Enterprise Sistem Gereksinimleri: (Windows 7 Enterprise indirmesini başlatmadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

Bellek (RAM): 2 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 16GB boş alan gereklidir.
İşlemci: 1GHz Intel Pentium İşlemci veya üstü.