Windows 7 Enterprise x86 (32 Bit)

Windows 7 Enterprise x86 (32 Bit) İndir

İşletim SistemiWindows
DilTürkçe
SürümSP1 x86
Dosya Boyutu1,93 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi20 Ocak 2020
Binance

Windows 7 Enterprise x86 (32 Bit) İndirWindows 7 Enterprise, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre geliştirilmekte olan Windows 7 sürümlerinden biridir. Çünkü her müşteri ve kullanıcının kendi ihtiyaçları vardır ve Microsoft her birini tatmin etmek zorundadır. Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Professional, Windows 7 Ultimate ve Windows 7 Enterprise gibi farklı sürümleri geliştirdiler. Bu sürüm, işletmeler için toplu lisanslama yoluyla kullanılabilir ve Windows 7 Professional‘ın sahip olduğu tüm gerekli özellikler ile donatılmıştır. Windows 7 Enterprise x86 güvenlik ve ağ özelliklerine biraz daha fazla önem veriyor. İçinde herhangi bir VPN olmadan bir şirket ağına bağlanmanıza yardımcı olan DirectAccess adlı yeni bir özellik var. İçinde başkalarının erişmesini istemediğiniz uygulamaları kilitlemenizi sağlayan bir Applocker programı da vardır. Büyük dosyaların erişim sürecini hızlandırmak için BranchCache özelliği de dahildir. Windows 7‘nin bu Windows 7 Enterprise x86 sürümü, şirket dünyasını ve büyük işletmeleri hedefler.
Diğer işletim sistemleri için tıklayın.

NOTWindows 7 Enterprise x86 kurulumu yaparken sizden lisans anahtarı isterse Google araması yaparak hızlıca bulabilirsiniz.

NOT: Ücretsiz olarak sitemizden indirdiğiniz Windows 7 Enterprise işletim sisteminin x86 yani 32 bit sürümüdür, x64 sürümü aşağıdaki bağlantıyı takip ederek full indirebilirsiniz.

Windows 7 Enterprise x64 İndir

Windows 7 Enterprise x86 Özellikleri:

  • Windows XP‘den sonra en ünlü Windows işletim sistemi sürümüdür.
  • Güvenlik ve ağ özelliklerine daha fazla önem vermektedir.
  • VPN olmadan şirket ağına bağlanmanızı sağlayan DirectAccess özelliği vardır.
  • Dahili bir Applocker özelliğine sahiptir.
  • Kurumsal şirketler için vazgeçilmez ve tek seçenek olan bir Windows 7 sürümüdür.
  • Büyük dosyaların erişim sürecini hızlandırmak için BranchCache özelliği vardır.
  • Microsoft tarafından paylaşılan Windows 7’nin hiçbir ekleme veya çıkarma yapılmamış saf Windows 7 Enterprise işletim sisteminin x86 sürümüdür.

Windows 7 Enterprise Sistem Gereksinimleri: (Windows 7 Enterprise ücretsiz yüklemesini başlatmadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

Bellek (RAM): 1 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 16 GB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya üstü.