Windows 10 Tüm Sürümler Tek DVD ISO

Windows 10 Tüm Sürümler Tek DVD ISO İndir

İşletim SistemiWindows
DilTürkçe
SürümTüm Sürümler
Dosya Boyutu3,90 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi18 Ocak 2020
Binance

Windows 10 Tüm Sürümler Tek DVD ISO İndirWindows, Microsoft tarafından 30 yıl önce tanıtıldı ve o zamandan beri bilgisayarların önemli bir parçası haline geldi. 80’li yıllardan beri Windows birçok farklı sürümde ortaya çıktı ancak Windows XP ve Windows 7 en popüler olan işletim sistemi oldu. Windows 7’den sonra, Microsoft Windows 8 ve 8.1 ile geldi ama bu sürümün her ikisi de Başlat tuşu olmaması nedeniyle kullanıcılar tarafından hoş karşılanmadı. Microsoft HQ‘daki mühendisler yeni Windows sürümü yani Windows 10 üzerinde çalışmaya başladıktan sonra, bu işletim sistemini tüm kullanıcılar için sorunsuz bir sürüş haline getirmek için geliştiriciler hiç eksik bir kısım bırakmamışlardır ve sürekli olarak bunun üzerinde çalışmaktadırlar. Windows’un bu versiyonu muazzam geliştirmelere sahip ve işletim sisteminin kararlılığının yanı sıra güvenliğe de büyük önem verilmiş. Bu sürümle birlikte güvenlik açıkları büyük ölçüde kaldırıldı. Bu sürümde çoklu kullanıcı modunda Intuit QuickBooks sorununu çözecek bazı düzeltmelere de sahip. İnternet tarayıcısı deneyimi de MS Edge‘deki gelişmeler ile büyük ölçüde geliştirilmiş. GameBar geliştirmesinin yanı sıra görüntü konusunda ciddi iyileştirmeler de yapılmış. Veriler, BitLocker’daki geliştirmelerle artık daha güvenli. İndirdiğiniz ISO dosyasının içinde Windows 10 işletim sisteminin tüm sürümlerinin hem x86 yani 32 bit hem de x64 bit sürümleri mevcuttur.
Diğer işletim sistemleri için tıklayın.

NOT: İndirdiğiniz Windows 10 sürümleri ücretsiz deneme sürümleridir, formattan sonra sitemizden KMSpico programını indirerek hızlıca tam sürüm yapabilirsiniz.

Rufus programını indirerek USB’den veya Nero 7 Premium programını indirerek DVD’den kurulum yapabilirsiniz. (İndirme linkleri aşağıda.)

Nero 7 Premium Full İndir

Rufus İndir [USB Format Atma]

Windows 10 Özellikleri:

  • Windows 8’e göre mükemmel geliştirmeler ve geliştirmeler yapılmış.
  • Güvenlik ve kararlılığa büyük önem verilmiş.
  • Güvenlik açıklarını büyük ölçüde düzeltilmiş.
  • Çoklu kullanıcı modunda Intuit QuickBooks sorununu düzeltilmiş.
  • İnternet tarama deneyimi de MS Edge‘deki gelişmeler ile büyük ölçüde geliştirilmiş.
  • Görüntü geliştirmeleri yanı sıra GameBar geliştirmelere sahip.
  • Verilerin daha da güvenceye alındığı geliştirilmiş BitLocker‘a sahip.

Windows 10 Tüm Sürümler için Sistem Gereksinimleri:(Windows 10 ücretsiz yüklemeden önce, PC’nizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

Bellek (RAM): 1 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 16 GB boş alan gereklidir.
İşlemci: 1 GHz Intel Pentium işlemci veya üstü gereklidir.