Windows 10 Pro x64 ISO

Windows 10 Pro x64 ISO İndir

İşletim SistemiWindows
DilTürkçe
SürümPro
Dosya Boyutu3,07 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi12 Ocak 2020
Binance

Windows 10 Pro İndirWindows 10 ProMicrosoft tarafından ilk kez 2015 yılında piyasaya sürülen ve hala geliştirilmekte olan bir işletim sistemidir. Çıktığı günden bu yana kullanıcıları tarafından sevilerek kullanılan bu işletim sistemi hala favoriliğini korumakta. Ayrıca Windows 10‘dan sonra yeni bir sürüm çıkmayacak ve tıpkı Android gibi sürekli olarak güncelleme alacak. Diğer işletim sistemleri için İşletim Sistemleri kategorimizi inceleyin.

Windows 10, Home, Mobile, Pro, Enterprise ve Education olan birçok farklı sürümde başlatılmıştır. Bugün, tablet ve PC kullanan işletmeler için tasarlanmış olan Windows 10 Pro‘yu gözden geçireceğiz. Neredeyse Windows 10 Home’un tüm özelliklerine sahip ve buna ek olarak dikkat çeken bazı diğer özelliklere de sahiptir. Windows 10 Pro, işlerinizi geliştirmek için tasarlanmıştır. Cihazlarınızı ve uygulamalarınızı verimli bir şekilde yönetmenizi sağlar. Ayrıca Windows, çok hassas iş verilerinizi de korur, böylece kimse yasa dışı olarak kullanamaz. Bu sürümün göze çarpan bir özelliği, Microsoft’un yönetim maliyetlerinizi en aza indireceğinden emin olduğu Windows Update for Business. Aynı zamanda güncellemelerin dağıtımı üzerinde kontrol sunarak güvenlik güncellemelerine hızlı erişim sağlar. Bulut teknolojilerinden tam anlamıyla yararlanır ve ayrıca mobil ve uzak senaryoları tam olarak destekler. Dilerseniz Windows 10 Pro’nun x32 bit versiyonu olan Windows 10 Pro x86‘ı da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Windows 10 Pro’nun Özellikleri: (Windows 10 Pro‘yu ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • İşletmeleri geliştirmek için tasarlanmıştır.
  • Cihazlarınızı ve uygulamalarınızı verimli bir şekilde yönetmenizi sağlar.
  • Hassas iş verilerinizi korur.
  • Maliyetleri düşürmek için Windows Update for Business’a sahiptir.
  • Güncellemelerin dağıtımı üzerinde kontrol sunar.
  • Güvenlik güncellemelerine hızlı erişim sunar.
  • Bulut teknolojilerini tam olarak kullanır.
  • Multimedya deneyimi büyük ölçüde geliştirilmiştir.
  • İnternet taraması büyük ölçüde geliştirilmiştir.

Windows 10 Pro için Sistem Gereksinimleri: (Windows 10 Pro‘yu ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

Bellek (RAM): 2GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 16GB boş alan gerekir.
İşlemci: 1 GHz veya daha hızlı işlemci.