Windows 10 Home x64

Windows 10 Home x64 İndir

İşletim SistemiWindows
DilTürkçe
Sürüm10
Dosya Boyutu3,65 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi22 Ocak 2020
Binance

Windows 10 Home x64 İndirWindows 10 Home, Microsoft tarafından yeni bir işletim sistemi. Bu versiyonun yayınlanmasından önce, İşletim Sisteminin Teknik Önizlemesi yayınlandı ve kullanıcılar ve eleştirmenler tarafından eksik tarafları tespit edilip Microsoft’a bildirildi. Microsoft, Microsoft Windows 10‘un tam sürümünü yeni yayımladı. Windows 10‘un bu sürümü birçok yeni özellik ve eklemeyle birlikte geliyor. Microsoft Windows’un bu sürümü önceki Windows versiyonu olan Windows 8.1‘den çok farklı özelliklere sahip. Başlat menüsü çok geliştirildi ve şimdi 2048 kareyi destekliyor. Microsoft‘un kendi Edge Browser‘ı daha hızlı ve güvenli hale getirildi. Grafik ayrıntılar artık daha canlı ve çekici bir görünüm kazanacak şekilde geliştirilmiş. Tablet PC kullananlar için Tablet Modu için de birkaç yeni geliştirmelere imza atılmış. Yerleşik programlarda yeni bir deneyim elde etmek için güncellenmiş. Microsoft Uygulamaları artık otomatik güncellenmez, bunları Microsoft Mağazası‘ndan güncellemeniz gerekmekte. Tamamen bu Microsoft için Evrimsel bir sürüm olacak.
Diğer işletim sistemleri için tıklayın.

NOT: İndirdiğiniz işletim sistemi kurulum esnasında lisans anahtarı isterse ücretsiz deneme sürümü olarak kurun ve kurulumdan sonra sitemizden KMSpico programını indirerek kolayca tam sürüm yapın

KMSpico İndir

NOT: Şuanda indirdiğiniz Windows 10 Home işletim sistemi x64 bit sistemler içindir, x86 yani 32 bit sürümü indirmek için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Windows 10 Home x86 (32 Bit) İndir

Windows 10 Home Özellikleri:

  • Microsoft‘tan yeni geliştirilmiş, çekici ve mükemmel bir işletim sistemi.
  • ThresHold2 geliştirmesi ile birlikte geliyor.
  • Başlat menüsü çok geliştirilmiş bir şekilde geliyor.
  • Microsoft tarafından paylaşılan MSDN orijinal Türkçe ISO dosyasıdır.
  • Başlat menüsündeki kare sayısı da 512’den 2048’e çıkarıldı.
  • Yerleşik uygulamaların hepsi geliştirildi.
  • Geçişler ve animasyonlar da güncellendi.
  • 1975 yılından beri geliştirilen Windows efsanesinin son sürümüdür.

Windows 10 Home Sistem Gereksinimleri: (Windows 10 Home ücretsiz indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

Bellek (RAM): 2 GB RAM gerekli
Sabit Disk Alanı: 16GB boş alan gerekli
İşlemci: 1GHz Intel İşlemci veya daha sonra