Windows 10 Enterprise x64

Windows 10 Enterprise x64 İndir

İşletim SistemiWindows
DilTürkçe
Sürüm10 Enterprise Creators
Dosya Boyutu3,72 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi22 Ocak 2020
Binance

Windows 10 Enterprise x64 İndirWindows, 20 kasım 1985 yılından beri küresel olarak en çok kullanılan işletim sistemidir. Neredeyse 32 yıldır küresel mecrada liderliğini korumaktadır. Windows çeşitli versiyonlarda ve güncellemelerle tüm kullanıcılara hitap etmeyi amaçlıyor. Windows 10, Microsoft’un en yeni ürünüdür ve geliştiriciler, bu sürümün önceki sürümlerin en eksiksiz olanı olduğunu iddia ediyorlar. Bugün Windows 10 Enterprise x64 sürümünü gözden geçireceğiz. Windows 10 Enterprise, işletim sisteminin kararlılığına büyük önem veren bir Windows sürümüdür. Bu güncelleme ile pek çok farklı iş kolaylıkla halledilebilir. Windows 10 Kurumsal kullanıcılar için bu sürümü çıkarmıştır. .NET Framework 3.5 desteği vardır ve güvenlik söz konusu olduğunda büyük ölçüde Windows Defender sizi korumaktadır. Bu sürüm, Türkçe diline %100 olarak çevrilmiş ve size herhangi bir eksiklik hissettirmez. İnternet deneyimi yeni Microsoft Edge tarayıcısı ile farklı bir boyuta taşındı.
Diğer işletim sistemleri için Windows Dağıtımları kategorimizi inceleyin.

NOT: İndirdiğiniz işletim sistemi kurulumda sizlerden lisans anahtarı isterse ücretsiz deneme sürümü olarak kurulum yapın, kurumdan sonra sitemizden KMSpico programını indirerek tam sürüm yapabilirsiniz.

KMSpico İndir

NOT: İndirdiğiniz Windows 10 Enterprise işletim sistemi 64 bit sistemler içindir, eğer ki x86 yani 32 bit indirmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Windows 10 Enterprise x86 (32 Bit) İndir

Windows 10 Enterprise Özellikleri:

  • Türkçe dilini destekler
  • Geliştirilmiş güvenlik ve kararlılık sayesinde size mükemmel bir Windows deneyimi sunar.
  • Kullanıcı deneyimi büyük ölçüde geliştirilmiş ve tamamen kullanıcı odaklı çalışılmış.
  • Edge tarayıcı ile yeni bir web deneyimi sunar.
  • Kurumsal kullanıcılar için özel olarak geliştirilmiş bir Windows sürümüdür.
  • Kurumsal mecrada çalışan kullanıcılar için özel olarak eklenmiş araçlar içerir.

Windows 10 Enterprise Sistem Gereksinimleri: (Windows 10 Enterprise ücretsiz yüklemesini başlatmadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

Bellek (RAM): 1 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 16 GB boş alan gereklidir.
İşlemci: 1 GHz Intel Pentium işlemci veya daha üstü.