Windows 10 Enterprise x86 (32 Bit)

Windows 10 Enterprise x86 (32 Bit) İndir

İşletim SistemiWindows
DilTürkçe
Sürüm10 Enterprise Creators
Dosya Boyutu2,69 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi22 Ocak 2020
Binance

Windows 10 Enterprise x86 (32 Bit) İndirWindows 10, piyasaya sürülmesinden bu yana kurumsal kullanıcılar için Windows‘un en son sürümüdür. Geliştiriciler, bu sürümü geliştirirken, tüm yönleriyle kusursuz bir Windows sürümü oluşturmak için çok çaba sarf ettiler ve sonuç da hiç fena değil. Son kullanıcılara çok düzgün bir deneyim sunmayı amaçlıyor. Güvenlik, günümüzde neredeyse tüm işletmelerin çevrimiçi duruma geçtiği bir dünyada Windows 10‘un güvenlik konusunda piyasadaki en güvenli Windows sürümü olması kullanıcılar arasında Windows 10‘un popülerliğini arttırıyor. Windows 10‘un bir çok sürümü ve versiyonlarıyla ortaya çıktı. Burada incelediğimiz, Microsoft Windows işletim sisteminin Windows 10 Enterprise x86 sürümüdür. Şubat güncellemesinin güvenlik üzerinde büyük iyileştirmeler içermektedir, böylece tüm işlemleri sorunsuz ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Önyükleme işlemi daha güvenli ve kolay bir hale getirildi. Başlat menüsü de büyük ölçüde geliştirildi ve Canlı Kareler de iyileştirmeler arasında. Web tarayıcı deneyimi de Edge tarayıcı ile geliştirildi. İnternette güvenle gezinmenizi sağlayacaktır.
Diğer işletim sistemleri için tıklayın.

NOT: İndirdiğiniz Windows 10 Enterprise x86 sürümü format atarken kurulum ekranında sizden lisans anahtarı isterse ücretsiz deneme sürümü olarak kurun, format işlemi bittikten sonra sitemize girip KMSpico programını indirin ve kolayca tam sürüm yapın.

KMSpico İndir

NOT: Şuan indirdiğiniz Windows 10 Enterprise işletim sistemi x86 yani 32 bit sistemler içindir, eğer ki x64 bit Windows 10 Enterprise indirmek isterseniz aşağıdaki bağlantıyı takip ederek indirebilirsiniz.

Windows 10 Enterprise x64 İndir

Windows 10 Enterprise x86 Özellikleri:

  • Geliştirilmiş güvenlik ve kararlılık.
  • Daha güvenli ve sorunsuz önyükleme işlemi.
  • Başlat menüsü daha güvenli ve kullanışlı hale getirildi.
  • Geliştirilmiş Canlı başlat menüsü kareleri.
  • Daha güvenli ve gelişmiş özelliklere sahip Edge Browser da bu sürüme dahil.

Windows 10 Enterprise x86 Sistem Gereksinimleri: (Windows 10 Enterprise x86 ISO ücretsiz yüklemesini başlatmadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

Bellek (RAM): 1 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 16 GB boş alan gereklidir.
İşlemci: 1 GHz Intel Pentium işlemci veya üstü.