Webroot SecureAnywhere AntiVirus İndir
5,00
Puan Verin: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Puan: 5,00 / 5 (1)
Webroot SecureAnywhere AntiVirus İndir - Windows 0

İşletim Sistemi:

Windows

Programın Dili:

Türkçe

Sürüm:

9.0.19.43

RAR Şifresi:

programindirsene.com

Webroot SecureAnywhere AntiVirus İndir

Theodore Bagwell
04 Ağu 2018
Yorum Yok

Webroot SecureAnywhere AntiVirus İndirWebroot SecureAnywhere AntiVirus 9, virüslerden korunduğunuzdan emin olmanız için geliştirilmiş olan ve çevrimiçi kimliğinizi korumanızı sağlayan güçlü bir antivirüs programıdır. Virüs ve Kötü amaçlı yazılım koruması, herhangi bir PC kullanıcısı için en önemli gerekliliktir, bilgisayarınızda kaliteli ve çalışan bir antivirüs programına sahip olmanız gerekir. Webroot SecureAnywhere AntiVirus 9 tercih edebileceğiniz en kaliteli ve güçlü antivirüs programlarından birisidir. Webroot SecureAnywhere AntiVirus 9, tüm fonksiyonlara kolayca erişmenizi sağlayacak kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Bilgisayarınızın korunması için gerçek zamanlı ve güncel Webroot SecureAnywhere AntiVirus içinde güvenlik duvarı içeren çok sayıda modüle sahiptir. Kişisel bilgilerinizi çok güçlü bir Kimlik Koruma özelliği ile güven altına alabilirsiniz. Sanal ortamda şüpheli görünebilecek programlardan herhangi birini çalıştırmanıza izin veren bir SafeStart Sandbox özelliğine de sahiptir. Diğer bir antivirüs çözümü olan SpyHunter 4 programını da deneyebilirsiniz.
Diğer antivirüs programları için Güvenlik kategorimizi ziyaret edin.

NOTWebroot SecureAnywhere AntiVirus v9.0.19.43 programı hem x86 yani 32 bit hem de x64 bit sistemlerde sorunsuz ve güvenli bir şekilde çalışır.

Webroot SecureAnywhere AntiVirus 9’un Özellikleri: (Aşağıda, Webroot SecureAnywhere AntiVirus 9 ücretsiz yüklemesinden sonra karşılaşacağınız bazı göze çarpan özellikler bulunmaktadır.)

 • Korunduğunuzdan emin olmak için geliştirilmiş bir antivirüs programıdır.
 • Çevrimiçi kimliğinizi korumanızı sağlar.
 • Her şey mükemmel düzende sıralanmış olan bir menüye sahip.
 • Tüm fonksiyonlara kolayca erişebilmenizi sağlayan sade ve kullanışlı bir arayüzü var.
 • PC’nizi korumak için tasarlanmış çok sayıda modüle sahip bu da rakiplerine göre daha fazla özellikle size daha kullanışlı bir antivirüs deneyimi sunuyor.
 • Kişisel bilgilerinizi korumak için Kimlik Koruma özelliği var.
 • SafeStart Sandbox özelliği var.

Webroot SecureAnywhere AntiVirus 9 için Sistem Gereksinimleri: (Webroot SecureAnywhere AntiVirus 9 ücretsiz indirme işlemine başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 256 MB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 10 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Pentium işlemci veya daha üstü.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Anonim

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?