Webroot SecureAnywhere Internet Security Plus

Webroot SecureAnywhere Internet Security Plus İndir

İşletim SistemiWindows
DilTürkçe
Sürüm9.0.21.18
Dosya Boyutu3 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi15 Şubat 2020
Binance

Webroot Internet Security Plus v9.0.21.18 İndirWebroot Internet Security Plus, bilgisayarınızı internetten bulaşabilecek zararlı yazılımlardan korumak için Webroot tarafından geliştirilmiş üstün bir antivirüs programıdır. Bu yazılım, virüslere karşı mücadele etmek ve kişisel bilgilerinizi güvence altına alarak güvenlik önlemlerini geliştirmek için ücretsiz olarak kullanılabilir. Bilgisayarınızdaki bu kötü amaçlı yazılım önleme programı sayesinde, kötü amaçlı yazılımları sisteminizden uzak tutarak internet deneyiminizi iyileştirir. Bir dizi etkili güvenlik aracını tek bir kullanıcı dostu pakette birleştirir. Webroot Internet Security Plus yüklendikten sonra, üç sekme tarafından karşılanacaksınız. Üç sekmeden birinde, Webroot güncellemelerini görebilirsiniz, başka bir sekmede güvenlik duvarının PC’nize katılmak üzere olan yeni bir özel ağı nasıl gördüğünün raporu yer alıyor ve son pencerede yazılımın arayüzünü göreceksiniz. Programın güncellenmesi biraz zaman alacaktır. Güncelleme görevi tamamlandığında Webroot, bilgisayarınızda biraz zaman alan otomatik kapsamlı bir tarama başlatır. Webroot Internet Security Plus nefes kesici bir arayüze sahiptir ve takip edilmesi çok kolaydır. Sonuç olarak, Webroot Internet Security Plus‘ın, kullanıcıların sistem güvenliklerinin tüm yönlerini kolayca yönetmelerini sağlayan olağanüstü bir güvenlik programı olduğunu söyleyebiliriz. Diğer bir internet güvenlik programı olan AVG Internet Security 2018‘i de deneyebilirsiniz.
Diğer antivirüs programları için Güvenlik kategorimizi inceleyin.

Webroot Internet Security Plus Özellikleri: (Webroot Internet Security Plus Ücretsiz İndirme sonrasında yaşayacağınız özelliklerden bazıları aşağıda listelenmiştir.)

  • Kolay ve akılda kalıcı bir arayüzü var.
  • Kısa sürede kullanımını çözersiniz.
  • PC’nize erişmek için sadece güvenilir yazılımlara izin verir.
  • Güvenlik Duvarı ve Antivirüs, kötü amaçlı yazılım ve virüslere karşı müttefik bir saldırı gerçekleştirir.
  • Otomatik güncellemeler sayesinde virüs kütüphanesi sürekli güncel olur.

Webroot Internet Security Plus Sistemi Gereksinimleri: (Webroot Internet Security Plus ücretsiz indirme işlemini başlatmadan önce, sisteminizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İşlemci: Pentium I veya daha üstü.
Bellek (RAM): 256 MB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: Hem 32 bit hem de 64 bit sürümleri için 210 MB boş alan gerekir