VSDC Video Editor Pro

VSDC Video Editor Pro İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm5.8.9.857/858
Dosya Boyutu87 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi10 Şubat 2020
Binance

VSDC Video Editor Pro İndirVSDC Video Editor Pro, ekran kaydedici ve slayt gösterisi oluşturma gibi araçlara da sahip ancak çoğu insan bunu sadece bir video düzenleme aracı olarak biliyor. Diğer ücretsiz programlara kıyasla, VSDC Video Editor Pro inanılmaz derecede zengin bir özellik seti sunuyor. Şerit tarzı bir arayüze sahiptir, böylece editörü ilk kez açtığınızda en gerekli araçları bulmak çok kolay olacaktır. Herhangi bir formattaki görüntü, video ve ses dosyalarını içe aktarabilir ve hemen videoya ekleyebilirsiniz. VSDC Video Editor Pro yerleşik bir dönüştürücüye sahiptir, bu nedenle belirli bir cihazdan video dosyalarını açamadığınız için endişelenmenize gerek yoktur. Üstteki hızlı erişim menüsü, kesme / ayırma / döndürme, hızlı renk filtreleri ve video / ses efektlerini içerir.

Metinle Çalışmak:

VSDC Video Editor Pro yazılımında metin nesneleri, altyazı ve ipucu ekleyebilirsiniz. Metin düzenleme menüsü iyi görünüyor ve metin nesnelerine görüntülere uygulayacağınız şekilde ayarlamalar, dönüşüm veya özel efektler uygulayarak ekleyebilirsiniz. Çekici bir giriş eklemeniz veya videonuzun bölümleri arasında sorunsuz geçişler yapmanız gerekiyorsa oldukça yararlı görünüyor.

VSDC Video Editor Pro Gelişmiş Video Düzenleme:

Daha gelişmiş görüntü düzenleme teknikleri arayanlar için birçok araç mevcut. Üst menüdeki hızlı renk filtreleri başlığındaki seçenekler aradığınız şey değilse, renk düzeltme ve karıştırma modlarıyla da oynayabilirsiniz. Temel olarak, karıştırma modları fikri birden fazla görüntüyü veya videoyu bir araya getirmenize yarar.

VSDC Video Editor Pro’da Render Alma:

Proje üzerinde çalışmayı tamamladıktan sonra, belirli bir biçimde kaydetme veya doğrudan YouTube‘a yükleme arasında seçim yapabilirsiniz. Videonuzu Vimeo, Twitter, Facebook veya Instagram‘da yayınlamayı planlıyorsanız, bu sosyal ağlar için önceden yapılandırılmış profiller ekleyebilirsiniz.

Bitrate, codec ve çözünürlük dahil her parametre, çıktıda manuel olarak değiştirilebilir, böylece en iyi render ayarlarını ihtiyaçlarınıza göre uygulayabilirsiniz.

VSDC Video Editor Pro Özellikler: (Aşağıda VSDC Video Editor Pro ücretsiz indirme sonrasında karşılaşacağınız bazı göze çarpan özellikleri sizler için listeledik.)

  • Video kesme / bölme / döndürme / yakınlaştırma, vb. özelliklere sahiptir.
  • Geçiş efektleri sayesinde videolar arası geçişlerde profesyonel bir izlenim bırakabilirsiniz.
  • Renk Düzeltme, filtreler ve gelişmiş araçlar sayesinde mükemmel videolar yapabilirsiniz.
  • Videoları birleştirme modlarına sahiptir.
  • Sosyal ağlara video yüklemek için önceden yapılandırılmış profiller ekleyebilirsiniz.

VSDC Video Editor Pro Sistem Gereksinimleri:

İşletim sistemi: Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İşlemci: Intel, AMD veya 1,5 GHz üzeri işlemci.
Bellek (RAM): 256MB RAM gereklidir.
Disk alanı: En az 50 MB boş disk alanı gereklidir.