VMware Workstation Pro 2020

VMware Workstation Pro 2020 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv16.0.0.59684
Dosya Boyutu538 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi6 Ekim 2020
Binance

VMware Workstation Pro 2020VMware Workstation Pro 2020, kişisel bilgisayarınızda donanımının özelliklerini sizin belirlediğiniz sanal bilgisayarlar oluşturmanıza yarayan bir programdır. Bu program VMware MultipleWorlds adı verilen bir teknoloji kullanılır. VMware Workstation yazılımı, tarayıcı tabanlı bir uygulamanın geliştirme, test etme, hata ayıklama gibi kontrollerini yapabilir. Aynı anda birden çok işletim sistemi ve uygulamayı çalıştırabilir. Diğer bir sanal sistem oluşturma programı olan VirtualBox‘u da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

VMware Workstation Pro 2020 ile bölümleme ve diğer işlemleri yapmadan birden fazla işletim sistemi kurabilirsiniz. VMware Workstation Pro dikkate değer bir özelliği ise herhangi bir işletim sistemini fiziksel bilgisayarınıza kurmadan deneyimlemenize olanak sağlamasıdır. VMware Workstation Pro, yazılım geliştiriciler, mühendisler, hata kontrol ekipleri ve BT yöneticileri için birçok konuda iş verimliliğini artıran bir programdır.

VMware Workstation‘ın yeni yeniliklerden birisi de Windows’un 32 bit ve 64 bit sürümleri için gelişmiş destek sağlayan yeni altyapısıdır, böylece kurduğunuz işletim sisteminden daha çok verim alırsınız. Sonuç olarak VMware Workstation Pro 2020, sanal sistemler kurmak ve yönetmek konusunda profesyonel ihtiyaçlarınızı bile karşılayan harika bir programdır.

VMware Workstation Pro 2020’nin Özellikleri: (VMware Workstation Pro yazılımını ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız bazı önemli özellikler aşağıdadır.)

  • Bu sürüme özel geliştirilmiş uzaktan konuşma özelliği.
  • Dosyaları internet üzerinden istediğiniz kişilerle paylaşma özelliği.
  • Yeniden geliştirilmiş kullanıcı dostu ve şık arayüz.
  • Sanal sistemin donanım özelliklerini düzenleyebilirsiniz.
  • Tek bir bilgisayarda aynı anda birden fazla işletim sistemi açabilirsiniz.
  • Yeniden disk bölümleme yapmadan sanal sistemler kurabilir.
  • Çeşitli sistemler için aynı anda şablonlar oluşturup iş verimliliğinizi artırabilirsiniz.
  • Fiziksel sistem performansından ödün vermeden ve hassas verileri kaybetmeden güvenle işlemlerinizi yapabilirsiniz.
  • Sanal ağları kullanarak sanal işletim sistemlerinde dosya ve uygulama paylaşımı yapabilir.

VMware Workstation Pro 2020 Sistem Gereksinimleri: (VMware Workstation programını ücretsiz olarak indirmeden önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 2 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 700 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Duo-Core işlemci veya daha üstü.