VMware Workstation Pro 15

VMware Workstation Pro 15 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv15.0.4
Dosya Boyutu420,7 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi6 Nisan 2020
Binance

VMware Workstation Pro 15, sistemin kararlılığını etkilemeden, tek bir bilgisayarda birden fazla işletim sistemi çalıştırmanızı sağlayan etkileyici bir programdır. Uzman kullanıcılar, sistem yöneticileri ve geliştiricilere aynı bilgisayarda birden çok farklı işletim sistemini çalıştırmak ve test etmek için gereken tüm yetenekleri sağlayabilir. Dilerseniz VMware Workstation Pro‘nun diğer bir sürümü olan VMware Workstation Pro 14‘ü sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

VMware Workstation Pro 15, bilgisayarınızda birden fazla sanal makine çalıştırmanızı sağlar. Bu etkileyici sanal makine programı, karmaşık ağ bağlantılı sunucu sınıfı uygulamaların geliştirilmesinin yanı sıra kapsamlı testler yapılmasını sağlar. Çok güçlü ve sağlam bir motordur ve geliştiricilerin bir şirkete sanal altyapı sunmasını ve üretkenliği arttırmasını kolaylaştırır. Çok basit ve anlaşılır bir kurulum işlemine sahiptir ve tipik veya özel bir mod seçebilmenizi sağlar. En önemli yardımcı programların kısayollarını içeren bir Giriş paneline sahip, basit ve çok iyi organize edilmiş bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.

VMware Workstation Pro 15, çok sekmeli bir düzen için destek sunar ve aynı anda birden fazla sanal makinenin açılmasını sağlayabilir. Bu program ile temel olarak metin, resim veya e-posta eklerini kesmek, kopyalamak ve yapıştırmak gibi sanal makineler arasında işlem yapabilirsiniz. Sonuçta VMware Workstation Pro 15, sistemin kararlılığını etkilemeden, tek bir bilgisayarda birden fazla işletim sistemi (sanal makine) çalıştırmanızı sağlayan etkileyici bir programdır. Diğer sanal makine çalıştırmanızı sağlayan programlar için Program kategorimizi inceleyin.

VMware Workstation Pro 15’in Özellikleri: (VMware Workstation Pro 15‘i ücretsiz indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Sistemin istikrarını etkilemeden, tek bir bilgisayarda birden fazla işletim sistemi çalıştırmanızı sağlayan etkileyici bir program.
  • Aynı bilgisayarda birden fazla farklı işletim sistemini çalıştırmak ve test etmek için kullanıcılara gerekli tüm özellikleri sağlar.
  • PC’nizde birden fazla sanal makine çalıştırmanızı sağlar.
  • Karmaşık ağ bağlantılı sunucu sınıfı programların geliştirilmesinin yanı sıra kapsamlı testler yapılmasını sağlar.
  • Çok güçlü ve sağlam bir motora sahip ve geliştiricilerin bir şirkete sanal altyapı sunmasını ve üretkenliği artırmasını kolaylaştırıyor.
  • Çok basit ve anlaşılır bir kurulum süreci var ve tipik veya özel mod seçebilmenizi sağlıyor.
  • En önemli yardımcı programların kısayollarını içeren bir giriş paneli var, basit ve çok iyi organize edilmiş bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.
  • Çok sekmeli bir düzen için destek sunar ve aynı anda birden fazla sanal makinenin çalışmasını sağlayabilirsiniz.

VMware Workstation Pro 15 için Sistem Gereksinimleri: (VMware Workstation Pro 15‘i ücretsiz indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 2 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 1,5 GB boş alan gerekir.
İşlemci: 1.3 GHz Intel Pentium işlemci veya üstü.