VMware Workstation Pro 14

VMware Workstation Pro 14 İndir

İşletim SistemiWindows
DilTürkçe
Sürümv14.1.2
Dosya Boyutu411,5 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi13 Ocak 2020
Binance

VMware Workstation Pro 14 İndirVMware Workstation Pro 14, Genelde sunucular için çok işe yarasa da normal kullanıcıların da çoğunlukla kullandığı programlar arasında. Bilgisayarınızda kullandığınız işletim sistemi dışında farklı bir sürüm veya farklı bir işletim sistemi kullanmak istiyor olabilirsiniz bu durumda VMware Workstation ile işinizi kolayca halledebilirsiniz. Oluşturduğunuz sanal makinelerin CPU, RAM, HDD gibi özelliklerini tamamen kendiniz belirleyebilirsiniz bu da alabildiğiniz en yüksek performansı almanıza olanak sağlar. VMware Workstation Pro 14 sürümünü sadece x64 bit işletim sistemlerinde kullanabilirsiniz. Dilerseniz diğer bir sanallaştırma programı olan VirtualBox‘ı da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

VMware Workstation Pro 14 çok basit ve hızlı bir kurulum sürecine sahiptir. Yükleme işlemi tipik veya özel modu seçmenize imkan sağlar. Kurulum işlemi tamamlandığında, basit ve çok iyi organize edilmiş bir kullanıcı arayüzü tarafından karşılanacaksınız. Arayüzün, en özelliği önemli yardımcı programlar için kısayolları içeren bir Giriş paneline sahip olmasıdır. VMware Workstation Pro 14, birden fazla sanal makinenin aynı anda açılmasına izin vermeniz için çoklu sekmeli düzen için destek sunar. Bu program ile sanal makineler arasında metin kesme, kopyalama ve yapıştırma, görüntü ve e-mail ekleri gibi temel işlemler gerçekleştirilebilirsiniz. Ayrıca, dosyaları taşımak için kullanışlı olan sürükle ve bırak özelliğini de destekler ve sanal makine durumlarını korumak için anlık görüntüyü de alabilirsiniz. Sonuçta VMware Workstation Pro, sistemin kararlılığını etkilemeden, tek bir bilgisayarda birden çok işletim sistemi çalıştırmanıza izin verecek kullanışlı bir programdır. Diğer sanallaştırma programları için Program kategorimizi inceleyin.

VMware Workstation Pro 14’ün Özellikleri: (VMware Workstation Pro 14‘ü ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Tek bir bilgisayarda birden fazla işletim sistemi çalıştırmanıza izin veren kullanışlı bir sanallaştırma programıdır.
  • Sistemin kararlılığını asla etkilemeyecektir.
  • Uzman kullanıcılar, geliştiriciler ve sistem yöneticilerine aynı sistemde birden fazla işletim sistemini çalıştırmak ve test etmek için gereken özellikleri sağlar.
  • Basit ve hızlı bir kurulum sürecince sahiptir.
  • Yükleme işlemi tipik veya özel modu seçmenize izin verir.
  • Çok iyi organize edilmiş ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.
  • Çoklu sekmeli yerleşim için destek sunar, böylece birden fazla sanal makinenin bir kerede açılmasını sağlayabilirsiniz.
  • Dosyaları taşımak için kullanışlı olan sürükle ve bırak özelliğini destekler.

VMware Workstation Pro 14 için Sistem Gereksinimleri: (VMware Workstation Pro 14‘ü ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce, PC’nizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows 7/ Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 2 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 1,2 GB boş alan gerekir.
İşlemci: 1.3 GHz veya daha hızlı işlemci veya üstü.