Sitemiz, GEÇİCİ OLARAK programindirsene.com adresinden programevreni.com adresine taşınmıştır.
VMProtect Ultimate İndir
1,00
Puan Verin: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Puan: 1,00 / 5 (1)
VMProtect Ultimate İndir - Windows 0

İşletim Sistemi:

Windows

Programın Dili:

Multilingual

Sürüm:

3.3.1

RAR Şifresi:

programindirsene.com

VMProtect Ultimate İndir

John Rambo
04 Nis 2019
Yorum Yok

VMProtect Ultimate İndirVMProtect Ultimate, izinsiz kullanımı önleyen programlarınız kod analizini önleyen araçlar sağlayan etkileyici ve güçlü bir yardımcı programdır. Yasadışı (illegal) dağıtım gibi programları korumak istiyorsanız, VMProtect Ultimate tamamen seri numaralarla güvenlik altına alma, parola koruması gibi çeşitli yöntemlere sahip.

VMProtect Ultimate, Visual Basic, Delphi, Virtual Pascal veya Borland C Builder gibi yaygın olarak kullanılan bazı derleyicileri desteklemektedir; bu, EXE, DLL, OCX, BPL ve SYS dosya biçimlerini birlikte analiz edip işleyebileceğiniz anlamına gelir. Bu uygulama, iki farklı mod sunar: Temel mod ve Uzman modu. Varsayılan olarak, tüm içeriğin listede görüntülendiği Temel olanla başlayacaksınız. Uzman modu, ileri düzey kullanıcılar tarafından en iyi şekilde ele alınan yepyeni fırsatları açar. Bu, mevcut prosedürleri idare etme veya yenilerini yaratma imkanı ile içe aktarılan dosyaları kod seviyesi göstergesinde kesmek için “Koruma Prosedürleri” sekmesini etkinleştirir. Sonuçta VMProtect Ultimate, uygulamalarınızın kod analizini önleyen araçları sağlayan etkileyici ve güçlü bir yardımcı programdır. Diğer programlar için Program kategorimizi ziyaret edin.

VMProtect Ultimate’ın özellikleri: (Aşağıda, VMProtect Ultimate programını ücretsiz indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri bulunmaktadır.)

 • İzinsiz kullanımı önleyen programlarınızın kod analizini önleyen araçlar sağlayan etkileyici ve güçlü bir yardımcı programdır.
 • Visual Basic, Delphi, Virtual Pascal veya Borland C Builder gibi yaygın olarak kullanılan bazı derleyicileri desteklemektedir; bu, EXE, DLL, OCX, BPL ve SYS dosya biçimlerini birlikte analiz edip işleyebileceğiniz anlamına gelir.
 • İki farklı moda sahiptir, Temel mod ve Uzman mod.
 • Tüm içeriğin listede görüntülendiği temel bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.
 • Uzman modu, ileri düzey kullanıcılar tarafından en iyi şekilde ele alınan yepyeni fırsatları açar.

VMProtect Ultimate için Sistem Gereksinimleri: (VMProtect Ultimate‘i ücretsiz indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows  7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 100 MB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya üstü.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Anonim

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?