VLC Media Player x86 (32 Bit)

VLC Media Player x86 (32 Bit) İndir

İşletim SistemiWindows
DilTürkçe
Sürüm3.0.3
Dosya Boyutu38,3 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi29 Ocak 2020
Binance

VLC Media Player x86 (32 Bit)VLC Media Player x86, hemen hemen her tür multimedya dosyalarını çalabilen ücretsiz bir çapraz platformdur. VLC, çevrimiçi radyo ve YouTube videolarını çalabilir. Zengin medya oynatıcısına sahip bu program uzun bir süredir zirvede kalmayı başardı. Eğer standart bir Windows Media Player veya Winamp‘ınızda bir video veya ses dosyası oynatamıyorsanız endişelenmeyin, ihtiyacınız olan tek şey VLC oynatıcıdır ki sizi asla hayal kırıklığına uğratmayacaktır. VLC Player, videolarınızı oynatmanın dışında birçok özelliğe sahiptir.

Filmden anlık görüntü almak için VLC arayüzünüzden Anlık Görüntü Al düğmesine basmanız yeterlidir. Standart oynatma düğmesinden ayrı olarak, arayüzü özelleştirerek başka tuşlar da ekleyebilirsiniz. Belirli bir video veya ses dosyaları için bir döngü seçeneği seçtiğiniz zaman VLC sizin için tekrar tekrar çalar. İzlemek istediğiniz video dosyasının sadece bir kısmını başlangıç ​​ve bitiş noktalarını tanımlayarak da döngü halinde oynatabilirsiniz. Oynatma hızı da ayarlanabilir, video veya ses dosyanızın hızını artırabilir veya azaltabilirsiniz. VLC Player, grafik ekolayzer ve video efektleri gibi bazı gelişmiş seçeneklere de sahiptir. Videonuzun tonunu ve doygunluğunu da ayarlayabilirsiniz, video arka planda oynatılırken videonun parlaklığını ve kontrastını ayarlayabilirsiniz. Ayrıca videoyu kırpıp istenmeyen bölümleri de kaldırabilirsiniz. Videoyu herhangi bir dereceye kadar döndürebilirsiniz. Sonuç olarak, VLC Media Player x86 videolar ve ses dosyalarını oynatmak için mükemmel bir programdır.
Diğer video oynatma yazılımları için Video Programları kategorimize göz atabilirsiniz.

NOT: Bu program sadece x86 yani 32 bit sistemlerde çalışır, x64 bit sistemde çalıştırmak istiyorsanız aşağıdan x64 bit sürümünü indirebilirsiniz.

VLC Media Player x64 İndir

VLC Media Player x86 özellikleri:

  • Filmlerin anlık görüntüsünü alabilir.
  • Çevrimiçi radyo ve postcast oynatabilir.
  • Belirli bir video veya ses dosyasında bir döngü belirleyebilir.
  • Birçok video efektleri de bu sürüme dahil edilmiş.
  • Videoların görüntü tonunu ve doygunluğunu ayarlayabilir.
  • Videoların parlaklığını ve kontrastını ayarlayabilir.
  • Videonuzu herhangi bir açıdan döndürebilir.
  • İki sese sahip video ve filmleri oynatabilir.

VLC Media Player x86 Sistem Gereksinimleri: (VLC Media Player x86 ücretsiz indirme işlemine başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Bellek (RAM): 256MB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 50MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Pentium III veya daha üstü.