UVK Ultra Virus Killer

UVK Ultra Virus Killer İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv23.07.2020
Dosya Boyutu- MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi1 Ocak 2021
Binance

UVK Ultra Virus KillerPiyasada, Windows’un yaygın sorunlarının çoğunu gidermek için birçok program vardır, ancak UVK Ultra Virus Killer, internet üzerindeki en iyi ve etkili programlardan biridir. İstenmeyen ve kötü amaçlı yazılımları kaldırmanıza ya da bakım işlemlerini basit bir biçimde gerçekleştirmenize yardımcı olur. Kullanıcılarının onu kolayca benimsemeleri için geliştirilmiş sezgisel ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Bu uygulamayı bilgisayarda çalıştırmak için herhangi bir ön beceri edinmeye gerek yoktur. Bilgisayarınızı yavaşlatmayan hafif bir programdır. Sistem güçlendirici özelliği, bilgisayarınızı geçersiz dosyalar / kabuk uzantıları, sistem hataları, ActiveX / COM nesneleri, bozuk kısayollar, önemsiz yazılımlar ve diğer sistem yavaşlatıcı etkenlere karşı yalnızca birkaç adımda profesyonel bir biçimde tarar. Diğer bir antivirüs programı olan Kaspersky Anti-Virus 2021‘i de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Bu programın yardımıyla, kayıt defteri anahtarlarını ve artık ihtiyaç duyulmayan herhangi bir yazılımın diğer izlerini en ufak ayrıntısına kadar kaldırabilirsiniz. Kullanıcılarının kayıt defteri girdilerini yönetmelerine, kayıt defteri girdilerini ve başlangıç ​​programlarını profesyonel bir şekilde temizlemelerine olanak tanır. Windows’un yaygın sorunlarının çoğunu otomatik olarak çözebilecek bir araç arıyorsanız, UVK Ultra Virus Killer tam size göre bir programdır.
Diğer UVK benzeri yazılımlar için Güvenlik Programları kategorimizi inceleyin.

UVK Ultra Virus Killer Özellikleri: (Aşağıda, Ultra Virus Killer programını ücretsiz olarak indirme işleminden sonra deneyimleyeceğiniz bazı göze çarpan özellikler listelenmiştir.)

  • Basit ve kullanımı kolay olan sezgisel kullanıcı arayüzü vardır.
  • Gelişmiş zararlı yazılım tarama araçları ile bilgisayarınız üzerinde tam kontrol sağlarsınız.
  • Bilgisayarınızda performans sorunlarını düzeltir ve hız artışı sağlar.
  • Birden çok özellikle donatılmış hafif ve hızlı bir programdır.
  • Zararlı programları temizler, tarayıcı önbelleğini ve geçmişini ayrıntılı olarak temizleyebilir.

Ultra Virus Killer için Sistem Gereksinimleri: (Ultra Virus Killer, ücretsiz olarak indirme işlemini başlatmadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi : Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Sabit Disk Alanı: 100 MB boş alan gereklidir.
Bellek (RAM): 512 MB ram gereklidir. (4 GB önerilir.)
İşlemci: Intel Duo-Core veya daha üstü işlemci.