Uniblue PowerSuite 2018

Uniblue PowerSuite 2018 İndir

İşletim SistemiWindows
DilTürkçe
Sürüm4.6.1.0
Dosya Boyutu7,01 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi2 Şubat 2020
Binance

Uniblue PowerSuite 2018 İndirUniblue PowerSuite 2018, kişisel bilgisayarınızdaki tüm sorunlar için harika bir pakettir. Bu problemler bilgisayarın performansı ile ilgilidir ve neredeyse hepsini çözebilir. Kayıt defteri hatalarını ve bilgisayarınızı etkileyen kullanılmayan işlemleri düzeltebilirsiniz. İşinizi oldukça kolaylaştıran kullanışlı bir dizi araç içerir. Bu yazılımla bilgisayar performansınızı mükemmel bir seviyeye getirebilirsiniz. Bu program basit ama iyi tasarlanmış bir arayüze sahiptir. Özel tuşları ile işlevlerini çok hızlı kullanmanıza izin verecektir. Her biri kendine has özellikleri olan üç farklı modüle sahiptir. Bunlar başlangıç ​​menünüzde bağımsız programlar olarak bulunur. Örneğin, SpeedUpMyPC bilgisayarınızın hızının optimizasyonu ile ilgilenir ve yavaşlayan büyük dosyaları tanımlar. Başka bir modül Sistem Optimizasyonu olarak adlandırılır, kullanılmayan programlar ve zararlı kayıt defteri eklemeleri ile ilgili sorunlar için çok basit bir çözümdür. Bu yazılım ayrıca sürücülerinizi güncellemenizi de sağlar. Sonuç olarak Uniblue PowerSuite 2018 PC’niz için hepsi bir arada çözüm paketidir ve denemeye değer olduğunu düşünüyoruz. Diğer bir bakım programı olan PC Cleaner Pro 2018 yazılımını da deneyebilirsiniz.
Diğer çözüm programları için Bakım kategorimizi inceleyin.

Uniblue PowerSuite 2018’in Özellikleri: (Aşağıda Uniblue PowerSuite 2018 ücretsiz indirme sonrasında deneyimleyeceğiniz bazı göze çarpan özellikler var.)

  • PC problemleri için kullanışlı ve hafif bir paket.
  • Kayıt defteri hatası sorunlarını mükemmel bir şekilde giderir.
  • Kullanılmayan tüm programları etkin bir şekilde temizler.
  • Bilgisayarınızı yeni bir performans seviyesine getirir.
  • Üç farklı ve bağımsız modüle sahiptir.
  • Sürücülerinizi güncelleyebilir ve onları yedekleyebilir.

Uniblue PowerSuite 2018 Sistem Gereksinimleri: (Uniblue PowerSuite 2018 ücretsiz indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 512 MB RAM gereklidir.
Hard disk alanı: 20 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Pentium 1 Ghz veya daha üstü.