TweakBit Driver Updater

TweakBit Driver Updater İndir

İşletim SistemiWindows
DilTürkçe
Sürüm2.0.0.4
Dosya Boyutu13,5 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi4 Şubat 2020
Binance

TweakBit Driver Updater İndirSisteminize bağlı tüm donanım bileşenlerinin düzgün bir şekilde çalıştığından emin olmak için, sisteminize takılı olan donanım ve sistem arasında bağlantı kuracak uygun bir sürücü kurulmalıdır. Uygun bir sürücü de olsa güncel değilse veya eksikse, donanım bileşeniniz olmasını istediğiniz şekilde çalışmayabilir. Sisteminizde kurulu uygun ve güncel bir sürücüye sahip olduğunuzdan emin olmak için, tüm güncel olmayan ve eksik sürücüleri anında güncelleyip yükleyebilen güçlü bir program olan TweakBit Driver Updater‘i tercih edebilirsiniz. TweakBit Driver Updater‘ın yüklenmesi sadece birkaç saniye sürer ve herhangi bir sorunla karşılaşmadan sürücülerinizi güncelleyebileceksiniz. TweakBit Driver Updater sürekli güncellenen bir sürücüye sahip olmanızı sağlayacak 200.000 sürücüden oluşan kapsamlı bir veritabanı içerir. Bir sürücüyü manuel olarak güncellemek değerli zamanınızı büyük ölçüde alır ve günün sonunda sürücünüzün aradığınız doğru sürüm olduğuna emin olamayabilirsiniz. Bu sürücü güncelleme programı sayesinde tüm süreci otomatik hale getirebilirsiniz ve bu tür zahmetli işlerden kurtulabilirsiniz. Diğer bir sürücü kurma ve güncelleme programı olan ReviverSoft Driver Reviver yazılımını da deneyebilirsiniz.
Diğer driver güncelleme programları için Donanım kategorimizi inceleyin.

NOT: Bu program hem x86 yani 32 bit hem de x64 bit sistemlerde sorunsuz ve sağlıklı bir şekilde çalışır.

TweakBit Driver Updater Özellikleri: (Aşağıda TweakBit Driver Updater‘ı ücretsiz indirildikten sonra karşılaşacağınız bazı göze çarpan özellikleri listeledik.)

  • Güncel olmayan sürücüleri güncellemek için kullanışlı bir uygulama.
  • Basit kurulum süreci sayesinde her türden bilgisayar kullanıcı rahatlıkla kurabilir.
  • 200.000 sürücünün kapsamlı veritabanını içerdiği için cihazınızdaki donanımların sürücüsünü bulması saniyeler sürer.
  • Tüm sürücü kurulum süreçleri otomatiktir bu sayede ekstra efor sarfetmeniz gerekmez.
  • Basit ve sade bir arayüzü vardır aradığınızı kolayca bulursunuz.

TweakBit Driver Updater Sistem Gereksinimleri: (TweakBit Driver Updater ücretsiz indirme işlemine başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Bellek (RAM): 512MB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 200MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya daha üstü.