TurboCAD 2019 Deluxe

TurboCAD 2019 Deluxe İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv26.0.34.1
Dosya Boyutu1,25 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi27 Mart 2020
Binance

TurboCAD 2019 Deluxe İndirTurboCAD 2019 Deluxe, tasarım işlerinizi kolayca yapmanızı sağlayan çok amaçlı bir programdır. 2D Çizim, 3D yüzey modelleme, foto oluşturma ve geliştirme gibi çeşitli özellikler taslak hazırlama ve modelleme işlerinizi basitleştirir. İleri seviye CAD bilgisine sahip olmadan da bu programı kullanmayı öğrenmek oldukça kolaydır. Dilerseniz diğer bir 3D CAD programı olan CorelCAD 2019‘u da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

TurboCAD 2019 Deluxe, kullanıcılara çeşitli çizim araçları sunar. Yukarıda belirtildiği gibi, kullanıcılara birçok şekilde avantaj / fayda sağlayan farklı araçlar ve özelliklerle donatılmıştır. Güçlü bir sunum oluşturmak için Photorealistic, Render, malzeme ve aydınlatma özelliklerini doğru bir şekilde kullanmanız amacıyla Kavramsal Seçim Aracı da bu sürüme dahil edilmiş. Program kullanılabilirliğini arttırmak için yeni bir zaman belirteci vardır. Kullanıcılar, projelerini diğer AutoCAD programları ile de paylaşarak düzenleme yapabilirler. Yazma ve okumaya izin veren 3D baskı özelliklerine sahiptir ve programı kullanıcının istediği gibi özelleştirmesi için yeni seçenekler ve ayarlar sunar. Diğer mühendislik/mimarlık programları için 3D CAD kategorimizi inceleyin.

TurboCAD 2019 Deluxe’un Özellikleri: (TurboCAD 2019 Deluxe‘u ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • 2D çizim ve modelleme işlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
  • Kullanımı basit ve verimlidir.
  • Pek çok çizim aracına sahiptir.
  • Projeleri diğer CAD programları ile de görüntüleyip düzenleyebilirsiniz.
  • 3D yazdırmayı destekler.
  • Klavye kısayollarını destekler.
  • Performansı arttırılmıştır.
  • Arayüz kullanışlı olması için basit ve sezgisel olarak tasarlanmıştır.
  • Birçok dil seçeneğine sahiptir, bu sayede farklı diller konuşan farklı ülkelerden insanların oluşturduğu kütüphaneden faydalanabilirsiniz.
  • Yeni seçenekler ve daha rahat kullanım için ayarlar içerir.

TurboCAD 2019 Deluxe için Sistem Gereksinimleri: (TurboCAD 2019 Deluxe‘ı ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gerekir.
Sabit Disk Alanı: 3 GB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Dual Core işlemci veya daha üzeri.