TechSmith Snagit 2019

TechSmith Snagit 2019 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm2019.0 Build 2339 X64
Dosya Boyutu282 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi26 Nisan 2020
Binance

TechSmith Snagit 2019 İndirTechSmith Snagit 2019, ekranınızın anlık görüntüsünü kolayca almak için kullanılabilecek etkileyici bir programdır. Masaüstü aktivitelerinizi de kaydedebilir ve efektler uygulayabilirsiniz. Bu program acemi kullanıcıların yanı sıra profesyoneller için de geliştirilmiştir. TechSmith Snagit 2019, beş bölüme ayrılan, kullanıcı dostu arayüz, hızlı başlatma, menü çubuğu, ilgili görevler, profil ayarları ve profiller sekmelerine sahip. Snagit Editor‘de oluşturduğunuz videolara rötuşlar uygulayabilirsiniz. Ayrıca görüntüleri toplu olarak dönüştürebilir ve bayraklar atayabilirsiniz. Yakalamaları düzenlemek için kütüphaneyi, tuvali kullanabilir ve ek bilgiler ekleyebilirsiniz. Çok kullanışlı kullanıcı kılavuzları ve video eğiticilerine sahip bir program olduğu için kullanımda karşılaştığınız sorunlara kolayca çözüm bulabilirsiniz. Sonuç olarak TechSmith Snagit 2019, fotoğraf çekimlerini ve masaüstü aktivitelerini kaydetmek için kullanılabilecek etkileyici bir programdır. Diğer bir TechSmith programı olan TechSmith Camtasia Studio 9‘u da deneyebilirsiniz.
Diğer video düzenleme programları için Video kategorimizi inceleyin.

NOT: TechSmith Snagit programı sadece x64 bit sistemlerde çalışır, eğer x86 yani 32 bit sisteminiz var ise çalışmayacaktır.

TechSmith Snagit 2019 Özellikleri: (Aşağıda, TechSmith Snagit 2019’un ücretsiz indirme işlemi sonrasında deneyimleyeceğiniz bazı göze çarpan özellikler vardır.)

  • Ekranınızın anlık görüntüsünü kolayca almak için kullanılabilecek etkileyici bir program.
  • Masaüstü aktivitelerinizi kaydedebilir ve efektleri uygulayabilir.
  • Beş sekmeye sahip hızlı başlatmaya, menü çubuğuna, ilgili görevlere, profil ayarlarına ve profillere ayrılmış çok kullanıcı dostu bir arayüze sahip.
  • Videolarınıza rötuşları uygulayabilir.
  • Ayrıca videolarınızı arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz.
  • Ayrıca görüntüleri toplu hale getirebilir ve ayrıca bayraklar da ekleyebilir.
  • Videoları düzenlemek için kütüphaneyi kullanabilir.
  • Ayrıca tuvali kullanabilir ve ek bilgileri ekleyebilirsiniz.
  • Çok kullanışlı kullanıcı kılavuzları ve video eğitimlerine sahiptir.

TechSmith Snagit 2019 için Sistem Gereksinimleri: (TechSmith Snagit 2019’un ücretsiz yüklemesini başlatmadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 1 GB boş alan gereklidir.
İşlemci: 2,4 GHz Intel tek çekirdekli (video için çift çekirdekli) işlemci veya daha üstü.