TechSmith Camtasia Studio 9 x64

TechSmith Camtasia Studio 9 x64 İndir

İşletim SistemiWindows
DilTürkçe
Sürümv9.1.0
Dosya Boyutu305,76 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi5 Şubat 2020
Binance

TechSmith Camtasia Studio 9 x64 İndirTechSmith Camtasia Studio 9, masaüstünüzü videoya kaydetmenize ve farklı konular için dersler oluşturmanıza izin veren etkileyici bir programdır. İnternet farklı konulardaki eğiticilerle doludur ve insanlar genellikle nasıl yapıldıklarını merak eder. Merak eden herkese, öğretici videolarınızı kolayca ve verimli bir şekilde oluşturmanızı sağlayacak bir çözüm. TechSmith Camtasia Studio 9‘un arayüzü, kullanıcılar için bir takım araçlar sağlayacağından karmaşık görünebilir ama kullandıkça farkedeceksiniz ki kullanıcı odaklı hazırlanmış. Kayıt yapmaya ne zaman başlayacaksanız, tam ekran veya özel bir bölge seçmenize imkan sağlayacaktır. Kayıt bittiğinde ses efektleri, imleç efektleri, geçişler ve başlık klipleri ekleyebilirsiniz. Kaydınız tamamlandığında, bir arşive veya bir SWF dosyasına kolayca aktarabilirsiniz. Ayrıca herkesin izleyebilmesi için YouTube‘a da aktarabilirsiniz. Sonuç olarak TechSmith Camtasia Studio 9, bazı öğretici videolar oluşturmak için kullanılabilecek kullanışlı bir uygulamadır. Diğer bir video düzenleme programı olan Adobe Premiere Pro CC 2018‘i de deneyebilirsiniz
Diğer video düzenleme programları için Video kategorimizi inceleyin.

NOT: Bu video düzenleme programı x64 bit sistemler içindir, henüz x86 yani 32 bit sürümü yoktur.

TechSmith Camtasia Studio 9’un Özellikleri: (Aşağıda, TechSmith Camtasia Studio 2019‘un ücretsiz indirme sonrasında deneyimleyeceğiniz bazı göze çarpan özellikler var.)

  • Masaüstünüzü videoya kaydetmenizi sağlar.
  • Öğretici videoları kolayca ve verimli bir şekilde oluşturabilir.
  • Başlangıç seviyesinden de olsanız ileri seviye de olsanız bu program her kesimden video oluşturan insanlara hitap ediyor.
  • Tüm ekranı veya belirli bir kısmı kaydedebilir.
  • Etkileyici bir arayüzü var.
  • Kaydedilen videolarınıza ses efektleri ekleyebilir.
  • İmleç efektleri, geçişler ve intro ekleyebilir.
  • Kayıtlarınızı bir arşive veya bir SWF dosyasına aktarabilirsiniz.
  • Kayıtlarınızı YouTube‘a doğrudan aktarıp paylaşmanıza olanak sağlar.

TechSmith Camtasia Studio 9 için Sistem Gereksinimleri: (TechSmith Camtasia Studio 2019‘un ücretsiz indirme işlemine başlamadan önce, PC’nizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 2 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 1 GB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Çift Çekirdekli işlemci veya daha üstü.