TechSmith Camtasia Studio 8

TechSmith Camtasia Studio 8 İndir

İşletim SistemiWindows
DilTürkçe
Sürümv8.4.1
Dosya Boyutu246 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi8 Ocak 2020
Binance

TechSmith Camtasia Studio 8 Full İndirTechsmith Camtasia Studio 8, amatör videolar çekmek, amatör videolar hazılamak için biçilmiş kaftan bir yazılımdır. Bu program ile yüksek kalitede video kaydı yapabilir ve içerisinde bulundurduğu araçlar ile hazırladığınız videonuzu dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Ekran videosu çekme konusunda rakipsiz olan bu yazılım yeni sürümünde çekirdeğini daha da güçlendirmiş bir şekilde aramıza katılıyor. Ayrıca son derece sade ve kullanışlı arayüzüyle kullanıcı dostu bir yazılım olduğunu bir kez daha kanıtlamış oluyor. Bu yazılımı sizlerle paylaşırken içine bir de Türkçe dil yaması ekledik dilerseniz yama yaparak tamamen Türkçe olarak kullanabilirsiniz. Dilerseniz diğer bir video düzenleme/kaydetme programı olan MAGIX VEGAS Pro 16‘yı da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Techsmith Camtasia Studio 8, PC için iş sunumları ve öğreticiler için kullanılabilecek yüksek kaliteli videolar yapmanızı sağlayan bir programdır. Bu video kayıt stüdyosu o kadar esnektir ki çalışmanıza engel olmaz ve çarpıklıkları azalttığını farkedebilir ve imlecinizi vurgulayabilirsiniz. Camtasia Studio‘nun en iyi özelliği Görüntü ve Video düzenleme araçlarıdır, Resminize yazı yazabilir veya yazılımın yerleşik efektini kullanabilirsiniz. İnsanlara eğitiminizdeki veya başka herhangi bir şeydeki rehberlik etmek için videonuza yorum ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda mobil uygulamanın erişimine sahip çevrimiçi bir programdır. Bu programda birkaç sosyal site imi var, böylece paylaşım kolaylaşıyor. Videoları MPEG-4 veya MKV gibi farklı formatlarda kaydedebilirsiniz. Diğer video düzenleme/kaydetme programları için Video kategorimizi inceleyin.

Techsmith Camtasia Stuido 8’in Özellikleri: (TechSmith Camtasia Studio 8‘i ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Web için uygun HD video oluşturmanızı sağlar.
  • Ses ve video ayarlarını ayrı olarak yapabilirsiniz.
  • Farklı medya formatlarını destekler.
  • 3D eğim efekti.
  • Gerçek efekt kontrolü.
  • Klavye kısayollarını düzenleme.

Techsmith Camtasia Studio 8 için Sistem Gereksinimleri: (Techsmith Camtasia Stuido 8‘i ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: MS Windows 2000 / Windows XP / Windows Vista veya daha yüksek.
Bellek (RAM): 512 MB RAM (2.0 GB önerilir.)
Sabit Disk Alanı: 500 MB boş alan gerekir.
İşlemci: 1 GHz işlemci, 3,0 GHz (Power Point ve kamera kayıtları için.)