TeamViewer

TeamViewer İndir

İşletim SistemiWindows
DilTürkçe
SürümTümü
Dosya Boyutu19,4 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi3 Ocak 2020
Binance

TeamViewer İndirTeamViewer Programı, PC’nizi uzaktan kontrol etmek için kullanılabilecek etkileyici bir programdır. Bu program ile birinin masaüstünü devralabilir ve değişiklikler yapabilirsiniz. Bu program ile dosyaları aktarabilir, toplantı ve sunumları çeşitli kullanıcılarla düzenleyebilirsiniz. Dilerseniz diğer bir uzak bağlantı aracı olan Adobe Connect Enterprise‘ı da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

TeamViewer Programı, yeni başlayanların kolayca çalışmasını sağlayacak kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Bu programı kullanmak için, bağlantıya dahil olacak her iki bilgisayara da yüklemeniz gerekir. Her bilgisayarın kendine özgü bir kimliği ve şifresi vardır. Bir kullanıcının diğer bilgisayarın kontrolüne erişmesi gerektiğinde, kullanıcı adı ve şifresini girmesi gerekir. Bu program, aynı anda birden fazla kullanıcının erişebileceği sunumu sunarken, onlara salt okunur ayrıcalıklar verir. Bu program, kullanıcıların uzaktan yönetmelerini ve anlık mesajları alıp vermelerini veya video / telefon görüşmeleri yapmasını otomatik olarak kontrol etmek için bilgisayarların bir listesini oluşturmasını sağlar. Hepsi bir arada TeamViewer Programı, PC’nizi uzaktan kontrol etmek için kullanılabilecek etkileyici bir programdır. Diğer uzak bağlantı araçları için İnternet kategorimizi inceleyin.

NOT: TeamViewer programı hiçbir şekilde sınırsız tam sürüm crack’e sahip değildir. Bazı yöntemlerle “Ticari kullanım tespit edildi.” hatasını giderip kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu yöntemi sizlerin için Program İndirsene Blog’da inceledik.

TeamViewer Sınırsız Lisans Yapma

TeamViewer Programı Özellikleri: (TeamViewer‘ı ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • PC’nizi uzaktan kontrol etmek için kullanılabilecek etkileyici bir programdır.
  • Birinin masaüstünü devralabilir ve değişiklikler yapabilirsiniz.
  • Dosyaları aktarabilir, toplantıları ve sunumları çeşitli kullanıcılarla düzenleyebilirsiniz.
  • Yeni başlayanların kolayca çalışmasını sağlayacak kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.
  • Kullanıcıların uzaktan yönetmelerini, anlık mesajları alıp vermelerini veya video / telefon görüşmeleri yapmasını otomatik olarak kontrol etmek için bilgisayarların bir listesini oluşturmasını sağlar.

TeamViewer için Sistem Gereksinimleri: (TeamViewer‘ı ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce PC’nizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows 2K / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 100 MB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya üstü.