Symantec Norton Utilities 17

Symantec Norton Utilities 17 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv17.0.6.847
Dosya Boyutu- MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi2 Şubat 2021
Binance

Symantec Norton Utilities 17Symantec Norton Utilities 17, kullanıcıların çoklu Cihaz Güvenliği, Güvenli VPN, Parola Yöneticisi, PC Cloud Yedeklemesi ve daha fazlasını yapmalarına olanak tanıyan profesyonel bir programdır. Yaşamın çeşitli alanlarından kullanıcılar bu yazılımı çoklu Cihaz Güvenliği ve Güvenli VPN özellikleri için kullanabilir. Arayüzü anlaşılması en kolay olanıdır ve bu yazılım üzerinde çalışmak için herhangi bir özel eğitime ihtiyaç yoktur. Çoklu Cihaz Güvenliği, Güvenli VPN ve Parola sağlamak için kullanılan birçok çekici ve güvenilir araçla birlikte gelir. Diğer bir güvenlik programı olan Kaspersky Anti-Virus 2021‘i de sitemizden indirebilirsiniz.

Symantec Norton Utilities 17, yalnızca bilgisayar güvenliğiniz için değil birçok konuda ihtiyaçlarınızı karşılayacak araçlarla donatılmıştır. Çok yönlü araçları sayesinde tek programla birçok konudaki ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Sonuç olarak Symantec Norton Utilities 17, Cihaz Güvenliği, Güvenli VPN, Parola Yöneticisi ve PC Cloud Yedeklemesi gibi konularda size yardımcı olan harika bir programdır.
Diğer norton yazılımları için Güvenlik Programları kategorimizi inceleyin.

Symantec Norton Utilities 17’nin Özellikleri: (Aşağıda, Symantec Norton Utilities‘ın ücretsiz yüklemesinden sonra deneyimleyeceğiniz bazı göze çarpan özellikler bulunmaktadır.)

  • Çoklu Cihaz Güvenliği, Güvenli VPN ve Şifre sağlamak için geliştirilmiş en iyi programlardan birisidir.
  • Etkileşimli, iyi tasarlanmış ve kullanıcı dostu bir arayüzle birlikte gelir.
  • Cihazlarınıza yönelik mevcut ve ortaya çıkan çevrimiçi tehditlere karşı korunmaya yardımcı olur.
  • Parola ve banka hesabı gibi bilgilerinizi korumaya yardımcı olması için banka düzeyinde şifreleme aracı ile donatılmıştır.
  • Parolalarınızı, kredi kartı bilgilerinizi ve diğer kimlik bilgilerinizi kolayca oluşturun, saklayın ve yönetin.
  • Bilgisayarlarınızla interneti daha güvenli bir şekilde keşfetmelenize, öğrenmenize ve keyfini çıkarmanıza yardımcı olur.
  • Bilgisayarınız ile diğer bilgisayarlar arasındaki iletişimi izler ve zararlı trafiği engeller.

Symantec Norton Utilities 17 için Sistem Gereksinimleri: (Symantec Norton Utilities’ın indirme işlemini başlatmadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Sabit Disk Alanı: 200 MB veya daha fazla boş alan gereklidir.
Bellek (RAM): 4 GB RAM önerilir.
Mimari: x64 sistemlerde çalışır.
İşlemci: Intel Duo-Core veya daha üstü işlemci gereklidir.