Sitemiz, GEÇİCİ OLARAK programindirsene.com adresinden programevreni.com adresine taşınmıştır.
SpyHunter Malware Remediation v4.28 İndir
0,00
Puan Verin: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Puan: 0,00 / 5 (0)
SpyHunter Malware Remediation v4.28 İndir - Windows 0

İşletim Sistemi:

Windows

Programın Dili:

Multilingual

Sürüm:

v4.28

RAR Şifresi:

programindirsene.com

SpyHunter Malware Remediation v4.28 İndir

Theodore Bagwell
03 Kas 2018
Yorum Yok

SpyHunter Malware Remediation v4.28 İndirSpyHunter Malware Remediation, sistemden kötü amaçlı yazılımları kaldırmak için güçlü ve kaliteli bir yazılımdır. Bu yazılım, bilgisayardaki her tür kötü amaçlı yazılımı temizler ve virüs bulaşmasına engel olur. Bu program her şeyi otomatik olarak yapar, herhangi bir özel yapılandırma ve ayarlama gerektirmez, virüsleri en kısa sürede tarayıp temizlemeye hazır hale gelir. Kötü amaçlı yazılım tasarımcılarının zararlı yazılım güvenlik teknolojilerinde akıllı oldukları göz önüne alındığında, savunma ve güvenlik kalkanlarının da bu geliştirmelerle donatılması gerekir. SpyHunter her zaman kötü amaçlı yazılımlardan bir adım önde olmaya çalışır ve saldırı tespitini daha akıllı savunmalarla etkisiz hale getirmeye çalışır.

SpyHunter Malware Remediation, otomatik yetenekleriyle birlikte programı, güvenlik gereksinimlerine göre kolayca özelleştirmek ve kullanmak için özel yapılandırma kullanıcı seçenekleri de sunar.

SpyHunter Malware Remediation ayrıca işletim sisteminizin alt katmanlarında saklanan kötü amaçlı kötü amaçlı yazılım – rootkit’leri kaldırma yeteneğine de sahiptir. Kök kit, gizli ve şifrelenmiş dosya ve klasörlerde gizliliğini kullanarak güvenlik sistemlerine erişimi engellemeye çalışır. SpyHunter, kullanıcıyı bu tür kötü amaçlı yazılımları algıladığı anda güncel güvenlik teknolojisiyle bilgilendirir ve sistemi yeniden başlatarak kaldırılmasını ister. Yeniden başlatmanın ardından, rutin olmayacak ve tüm kirlenmiş yollar temizlenecektir.

Aslında, rootkit’lerin kaldırıldıkları takdirde yeniden oluşturulmaları için gelişmiş mekanizmalara sahip olmaları ve sistem dosyalarını Windows’un kendi kaldırma sistemini sıfırlamaları nedeniyle kaldırmak imkansızdır. SpyHunter‘a gömülü küçük işletim sistemi kolayca rootkit’leri kaldırır. Elbette, tüm bu işlemler otomatik olarak yapılır ve kullanıcı müdahalesine gerek yoktur. Diğer bir antivirüs programı olan Bitdefender Total Security 2019‘u da sitemizden indirebilirsiniz.
Diğer antivirüs programları için Güvenlik kategorimizi ziyaret edin.

SpyHunter Malware Remediation v4.28 İçin Sistem Gereksinimleri: (SpyHunter Malware Remediation 4.28 ücretsiz indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

Microsoft® Windows® XP (32 bit) Home / Profesyonel / Tablet PC / Ortam Merkezi (32 bit) Service Pack 2 veya daha yeni bir sürümü.
Microsoft® Windows® Vista (32 bit ve 64 bit) Starter ​​/ Ana Sayfa / Home Premium / Business / Ultimate
Microsoft® Windows® 7 (32 bit ve 64 bit) Starter ​​/ Ana Sayfa / Home Premium / Professional / Ultimate
Microsoft® Windows® 8, Windows 8.1 ve Windows 8 Pro (32 bit ve 64 bit )
Microsoft® Windows® 10 Home / Professional / Enterprise (32-bit ve 64-bit)

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Anonim

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?