Sony Vegas Pro 2020

Sony Vegas Pro 2020 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv17.0.0
Dosya Boyutu685,2 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi2 Nisan 2020
Binance

Sony Vegas Pro 2020 İndirSony Vegas Pro 2020, herkesin video oluşturmaları ve düzenlemeleri için tasarlanmış dünyaca popüler ve beğeni toplayan bir video düzenleme programdır. Bu program, videoyu düzenleyebileceğiniz ve çekici hale getirebileceğiniz birçok kullanışlı özelliğe sahiptir. Vegas Pro ayrıca birden fazla cihazda kullanabilir ve yüksek, düşük DPI modlarına da sahiptir. Dilerseniz diğer bir video düzenleme programı olan Wondershare Filmora 2020‘yi de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Sony Vegas Pro 2020, harika özellikleriyle Apple‘dan Adobe Premiere Pro ve Final Cut Pro X gibi rakiplerine oldukça benziyor. Vegas Pro, yukarıda belirtilen iki rakibe kıyasla birkaç alanda yetersiz kalsa da Sony, yeni özelliklerin tanıtımıyla onları yakalamayı umuyor. Sony Vegas Pro, donanım söz konusu olduğunda özel bir gereksinime sahip değildir ve hemen hemen her Windows bilgisayarda çalışabilir. Vegas Pro, profesyoneller ve yeni başlayanlar için bazı iyileştirmeler ve güncellemeler içeriyor. Vegas Pro 17’nin arayüzü çok iyi organize edilmiş ve kullanıcılara video düzenlemede yardımcı olan birçok araçla donatılmıştır. HD, SD ve 4K videolarınızı 2D ve stereoskopik 3D olarak düzenleyebilirsiniz. Sürükle ve bırak özellik desteği ile iş daha kolay hale getirildi. Diğer video düzenleme programları için Video Düzenleme kategorimizi inceleyin.

Sony Vegas Pro 2020’nin Özellikleri: (Sony Vegas Pro 2020‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Herkesin video oluşturmaları ve düzenlemeleri için tasarlanmış dünyaca popüler ve beğeni toplayan bir video düzenleme programdır.
  • Geliştirilmiş şekil maskeleme özelliğine sahiptir.
  • MP3 formatlarını da destekler.
  • Birden fazla cihazda kullanılabilir.
  • Yüksek ve düşük DPI modlarına sahiptir.
  • Blu-ray disk yazma özelliğine sahiptir.
  • Çoklu ortam dosyalarını kırpabilirsiniz.

Sony Vegas Pro 2020 için Sistem Gereksinimleri: (Sony Vegas Pro 2020‘yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 4 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 700 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Çift Çekirdekli işlemci veya üzeri.